reklama

Apple ukončil iPhone Mini, bude vám chybět?

Apple ukončil iPhone Mini, bude vám chybět?
2023-09-13T11:49:51+02:00
• 13. 9. 2023

iPhone 13 mini; zdroj: Dotekomanie.cz

Na úterní keynote Apple již tradičně, jako každý rok, představil nové iPhony a řadu dalších novinek. Ti, kdo pozorně sledovali konferenci, si možná všimli, že se mezi novinkami neobjevil nový model iPhone Mini. Ano, je to tak, Apple jeho existenci v tichosti ukončil.

iPhone Mini končí

iPhone Mini byl pro mnohé fanoušky Apple telefonů velmi populární. Tento telefon vyhovoval především těm, kteří vyhledávali telefon kompaktních rozměrů v kombinaci s pokročilejšími funkcemi, které nenabízí iPhone SE. Tomu je už ale konec. Nová nabídka Apple telefonů již Mini neobsahuje a možná je to škoda.

iPhone 13 mini 5 5601x3144x

iPhone 13 mini; zdroj: Dotekomanie.cz

Apple iPhone Mini s úhlopříčkou 5,4 palců představil poprvé v roce 2020, jednalo se o model iPhone 12 Mini. Pokud jste fanoušky telefonů s kompaktními rozměry, pak je zde pro vás stále již zmiňovaný iPhone SE. Ten ale bohužel nenabídne Face ID, duální fotoaparát, nebo například podporu MagSafe nabíjení. Pokud byste ještě chtěli rychle nějaký iPhone Mini sehnat, u některých prodejců jako je Amazon a další, je stále ještě k dispozici loňský iPhone 13 Mini.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat