reklama

Amazfit uvádí 5. generaci známých hodinek Bip

Amazfit uvádí 5. generaci známých hodinek Bip
2023-08-03T15:00:45+02:00
• 3. 8. 2023

Zdroj: Amazfit

Nabídku cenově dostupných hodinek právě teď rozšiřuje čínská firma Amazfit, která se postarala o aktualizaci populární řady s názvem Bip. V pořadí 5. generace má za hlavní úkol uspokojit méně náročné uživatele, proto se může zdát, že novinka působí obyčejným dojmem. Ovšem ve výbavě najdete i prvky dostupné spíše u prémiových zařízení.

Mají čím zaujmout

Vpředu je připraven 1,91palcový TFT displej s rozlišením 380 x 320 pixelů, který pohání uvnitř ukrytá baterie o velikosti 300 mAh. Její výdrž se pohybuje v rozmezí mezi 5 až 26 dny dle zvoleného režimu. Samotné pouzdro bylo vyrobeno z plastu a ještě mu náleží silikonový řemínek. Zvýšenou odolnost dokládají získanou certifikací IP68.

amazfit bip 5 1 1600x872x

Zdroj: Amazfit

Senzor BioTracker dokáže měřit tepovou frekvencí, spánkovou aktivitu či okysličení krve. Sportovci ocení celkem 4 polohovací služby (GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou) a 124 sportovních režimů. Po spárování přes Bluetooth 5.2 lze napřímo vyřizovat telefonní hovory, protože nechybí ani reproduktor s mikrofonem.

Po stránce softwaru běží pod platformou Zepp OS 2.0 obsahující třeba přes 70 různých ciferníků. Na prodejní pulty dodají tři barevné verze (bílou, černou, růžovou) za cenu 90 eur (tj. cca 2 158 Kč).

amazfit bip 5 2 2566x804x

Zdroj: Amazfit

Zdroje: amazfit.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat