reklama

Herní sluchátka Dao od Red Magic lákají na průhledné tělo

Herní sluchátka Dao od Red Magic lákají na průhledné tělo
2023-05-15T18:00:13+02:00
• 15. 5. 2023

Zdroj: Redmagic.gg

Čínská značka Nubia v rámci své herní série Red Magic oznámila nová bezdrátová sluchátka, která samozřejmě jsou především určena pro hráče a dnešní přírůstek nese přesný název Dao TWS. Ačkoliv výrobce si do něj připravil několik prémiových funkcí, tak až v konečné výsledku může být kamenem úrazu přepísknutá prodejní cena.

Vkusná herní hračka

Konstrukce sluchátek a nabíjecího pouzdra má průhledný design, takže působí opravdu nevšedním dojmem. Každé sluchátko obsahuje 11mm měnič s grafenovou membránou a tři mikrofony s technologií cVc (clear voice capture). Ta redukuje okolní šum maximálně o 48 dB. Do kvality zvuku také promlouvá získaná certifikace Hi-Res Audio.

nubia red magic dao tws 1 572x423x nubia red magic dao tws 3 587x410x

Zdroj: Gizmochina

Za spolehlivým připojením stojí funkce Bluetooth 5.3, kterou zaštituje platforma Qualcomm S5 a navíc uváděný režim nízké latence snižuje zpoždění zvuku o 30 ms. Spárování je možné k vícero zařízení najednou. Firma sice neprozradila kapacity baterií, ale na jedno nabití vydrží hrát okolo 7,5 hodiny. Dodávané pouzdro podporuje bezdrátové dobíjení.

Oficiální prodej zatím probíhá jen na domácí půdě, kde cenovka po přepočtu činí 4 686 Kč. Nakonec zůstává nevyjasněnou otázkou, zda vůbec někdy dojde k rozšíření dostupnosti, přestože některá Red Magic zařízení se prodávají i v Evropě.

nubia red magic dao tws 2 600x1496x

Zdroj: Gizmochina

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat