reklama

Vyběhněte nalehko s LTE. Na hodinky Samsung padla supersleva komerční článek

Vyběhněte nalehko s LTE. Na hodinky Samsung padla supersleva [komerční článek]
2023-04-20T15:18:09+01:00
• 20. 4. 2023
3

Přemýšlíte-li nad koupí chytrých hodinek a nemůžete se rozhodnout, který model z obrovské nabídky různých značek a modelů vybrat, chybu rozhodně neuděláte s hodinkami Samsung. Nejenže jsou nabušené nejnovějšími technologiemi, ale také skvěle vypadají. Mobil Pohotovost si navíc pro čtenáře tohoto článku připravila exkluzivní slevový kód “supersleva”, který cenu sníží o 20 %. A pokud navíc vyměníte nějaké starší chytré zařízení, které už nepoužíváte, právě za hodinky Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 2 tisíce. Jaké hodinky tedy vybrat? My se dnes důkladněji zaměříme na modely s podporou LTE.

Telefon nechte doma a buďte na příjmu

Technologie vysokorychlostního internetu LTE dnes už není výhradní doménou smartphonů. Nabízí ji ve své výbavě i několik modelů chytrých hodinek. Jejich výhoda je naprosto zřejmá –⁠⁠ i když necháte telefon doma, budete na příjmu třeba venku při sportu, což se může hodit například při neodkladných rodinných či pracovních záležitostech, nebo naopak v případech, kdy si kvůli případnému zranění potřebujete přivolat pomoc. Vyznavači běhu jistě také ocení možnost poslouchat hudbu i online.

Samsung Galaxy Watch s LTE

Mobil Pohotovost nabízí hned několik modelů, které technologii LTE podporují. Galaxy Watch4 Classic LTE s 46mm ciferníkem v sobě snoubí vytříbený vzhled klasických hodinek spolu s nejnovějšími technologiemi. Sportovnější, avšak stále velmi elegantní, Galaxy Watch5 LTE pořídíte jak v 40mm, tak i v 44mm provedení. A nejnáročnější uživatelé ocení výbavu současných vlajkovek Galaxy Watch5 Pro LTE, na kterých díky všem slevám ušetříte více jak 4 tisíce.

1 1 1200x675x 1

Snadná aktivace eSIM

A jak to vlastně funguje? Velmi snadno. Stačí si u některého z tuzemských operátorů pořídit elektronickou SIM kartu, kterou skrze mobilní telefon a aplikaci Galaxy Wearable rychlým naskenováním QR kódu v hodinkách jednoduše nainstalujete. Službu aktivujete u stejného operátora jako v případě svého mobilního telefonu.

Ceny po uplatnění kódu “supersleva” a výkupního bonusu:

3 1 1200x675x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Daniel Rokos

20. 4. 2023, 19:14

Jo a nabité vydrží dva dny max????????????

Namor Kivals

20. 4. 2023, 20:55

Apple Watch vydrží taky 1,5dne a jakejje o ně zájem 😀

Namor Kivals

20. 4. 2023, 16:27

A když půjde na Datart,tak Galaxy Watch4 classic LTE 46mm mají za 4990. A když seženete 200Kč kupón tak je máte za 4790😉

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat