reklama

Plány na iPhone SE 4. generace byly obnoveny tvrdí známý analytik

Plány na iPhone SE 4. generace byly obnoveny tvrdí známý analytik
2023-03-09T15:00:03+01:00
• 9. 3. 2023

Není to tak dlouho, co jsme vás informovali o tom, že iPhone SE možná čeká roční pauza. To bylo v prosinci, kdy o této eventualitě informoval známý analytik a tipér Ming-Chi Kuo.

iPhone SE 4 možná čeká roční pauza

iPhone SE 4. generace bude?!

Plány se ale zdá se mění. Ta samá osoba nyní informuje o tom, že by Apple mohl plány kolem 4. generace iPhonu SE přehodnotit a ten by tak mohl přijít dle očekávání opravdu příští rok. No …. tipy a spekulacemi se to jen hemží. Letos v lednu poslední zpráva mluvila o tom, že Apple pravděpodobně výrobu 4. generace malého iPhonu úplně zruší. Nyní se objevují informace, které tuto informaci vyvracejí a nakonec bychom se čtvrtého „eséčka“ mohli přeci jen dočkat.

Ten by mohl přijít s přepracovaným designem, který by měl opustit staré tvary, které přišly s modelem iPhone 6. Nově bychom se mohli dočkat tenčích rámečků, displeje s výřezem podobným, jako má iPhone 14, a hlavně s OLED displejem s úhlopříčkou již dříve zmiňovaných 6,1 palců. Nová iPhone SE by měl přijít údajně také bez fyzického tlačítka „Domů“, takže odemykání bude nově řešeno již přes Face ID.

Apple iPhone SE 4 render leak 1024x763 1024x763x

Zdroj: Fonearena

Spekuluje se také o tom, že bude vybaven 5G modemem. Na druhou stranu není jasné, zdali telefon dostane do výbavy jednočočkový, nebo duální fotoaparát, a jasné také není to, zdali bude vybaven podporou MagSafe nabíjení. Uvidíme tedy, zdali se nové předpovědi naplní a 4. generace příští rok opravdu dorazí.

Zdroje: fonearena.com, fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat