reklama

iPhone SE 4 možná čeká roční pauza

iPhone SE 4 možná čeká roční pauza
2022-12-22T15:00:22+02:00
• 22. 12. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nová generace řady iPhone SE začíná nabírat jiný směr a společnost Apple v celé situaci má pomalu zařazovat zpátečku. Populární analytik Ming-Chi Kuo přišel na veřejnost s informacemi, které rozhodně nepotěší fanoušky nejmenšího telefonu od kalifornského gigantu. Přitom ještě před dvěma měsíci byla propírána velikost displeje nebo možné uvedení do prodeje.

Později, možná vůbec

Prodejnost této série je od začátku údajně pod celkovým očekáváním, což může mít za následek, že Apple zcela zruší dalšího nástupce nebo jeho oficiální představení přesune až do roku 2024. U generace s označením 2024 se prozatímně očekává displej z iPhonu XR, který podstatně navýší výrobní náklady. Nicméně oproti modelu XR má získat lepší fotoaparát a výkonnější procesor na svižnější chod systému iOS.

Výrobce by posunem chtěl především snížit „zbytečné náklady“ na vývoj nového zařízení a rovněž se lépe postavit očekávaným poklesům v celosvětové ekonomice. Základní řada SE tradičně přichází během jarní tiskové konference, takže pokud opravdu dorazí až za více než rok, Apple bude mít dostatek času k přepracování telefonu. Koneckonců ani spekulovaná čtečka otisků prstů v boční části konstrukce nemusí být žádným „science fiction“.

Zdroje: xda-developers.com, twitter.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat