reklama

Apple v beta verzi macOS 13.1 přidává v aplikaci Najít novou funkci dostupnou v iPhonech

Apple v beta verzi macOS 13.1 přidává v aplikaci Najít novou funkci dostupnou v iPhonech
2022-12-08T13:30:17+01:00
• 8. 12. 2022

Aplikace Najít je dostupná ve všech zařízeních Apple, tedy nejen v iPhonech, ale také v MacBoocích. Apple v beta verzi macOS 13.1 Ventura přidává funkci, které je aktuálně k dispozici na iPhonech. Jedná se o podporu AirTagů.

Aplikace Najít pro Macy získává užitečnou funkci

Možnost aktivace zvukového signálu je dostupná pro Air Tagy a příslušenství třetích. Ještě nedávnou bylo možné tímto způsobem vyhledat pouze originální Air Tagy, nyní však je dostupné i pro různé předměty třetích stran, které je možné propojit.

find my mac app play sound 2000x1125x

Zdroj: 9to5mac

Nově bude tato funkce dostupná i v aplikaci Najít pro MacBooky. V aplikaci standardně naleznete Air Tagy a další příslušenství na kartě „Předměty“. Zde uvidíte všechny své předměty a bude možné je lokalizovat na mapě, nebo na nich přehrát zvuk. Novinka se dostane mezi běžné uživatele, jakmile Apple vydá oficiální aktualizaci macOS 13.1 Ventura.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim