reklama

Představení nové kolekce 2022 chytrých hodinek ARMODD komerční článek

Představení nové kolekce 2022 chytrých hodinek ARMODD [komerční článek]
2022-11-10T13:57:37+01:00
• 9. 11. 2022

Česká značka ARMODD je na tuzemském trhu velmi dobře etablovaná. Navíc ve své cenové hladině za nabízený komfort/vzhled/funkce svých produktů je bezkonkurenčním „králem svého ringu“. 

Šest let fungování s českým klientem se odráží ve zdařile nastaveném know-how, co Češi v rámci chytrých hodinek skutečně ocení. A co si tedy ARMODD přichystal na letošní podzimní sezónu? Jsou to zbrusu nové 4 produkty, kde design, rozhraní funkcí a intuitivnost ovládání směle překonávají minulé kolekce. 

ARMODD Squarz 11 Pro

Magický displej. Neuvěřitelně jemné rozlišení 420 x 485 v kombinaci s bezrámečkovým designem je vskutku atraktivním počinem. Otočné kolečko na boku povyšuje intuitivnost ovládání na novou úroveň. Působivé, že?  A to jsme stále jen u vzhledu.

ARMODD

Největším benefitem funkcí tohoto modelu je Bluetooth volání, dálkové ovládání hudby a monitorování zdravotních funkcí. Vyzkoušet můžete také jeden z 11 sportovních režimů pro precizní sběr dat o vaší aktivitě. Standardní výbavou je nastavení notifikací a měření zdravotních aktivit. Jak vidíte, tak model hranatých chytrých hodinek Squarz 11 Pro je určen pro dámy a pány každého věku. Každý si na nich najde to své. 

ARMODD Silentwatch 5 Pro

Kdyby se agent 007 rekrutoval z tuzemského prostředí, jistě by sáhl po „tichém strážci“. Jedná se o ideální dárek pro pány. Svým vzhledem a funkčním rozhraním je model Silentwatch 5 Pro naprosto přizpůsoben pro široké spektrum událostí. Ať už se budete pohybovat na pracovní, společenské či pohybově sportovní úrovni, tyto působivé chytré hodinky vždy najdou své jedinečné uplatnění. 

ARMODD

A co vše hodinky mají a co umí? Mají perfektní bezrámečkový 1,5″ displej s vysokým rozlišením a výbornou čitelností i na přímém slunci, a to vše v prémiovém kovovém zpracování. Potěší i možnost praktického rozdělení displeje. Umí např. volat pomocí Bluetooth, měřit funkce tepu, dechu, spánku nebo krevního tlaku a vyhodnocovat plno dalších sportovních činností. Předností je i bezdrátové nabíjení a solidní výdrž baterie, která může vydržet až 20 dnů. 

ARMODD Roundz 4

Dámy a pánové, je nám potěšení představit vám v kategorii Nejperfektněji narýsovaný kruh roku 2022 jasného vítěze. Je jím nový model chytrých hodinek Roundz 4, na druhém místě se umístily Archimédovy kruhy a na třetím… A teď trochu zase vážně. Čím se vyznačuje nový model Roundz 4? Komplexním designem, hravým ovládáním a bohatostí svých možností. 

ARMODD

Minimalistické zpracování hodinek je na jedničku s hvězdičkou. Budou se na ruce pěkně vyjímat. A čím obohatí váš život? Budou vás informovat, jemně probouzet, měřit veškeré životní a zdravotní aktivity, vyhodnocovat, bavit svými ciferníky, kterých je až na 200, přijímat hovory a také skrze ně volat nebo dálkově si přepínat svůj oblíbený hudební playlist. A to samozřejmě není úplným výčtem funkcí. Vítěz kategorie Nejkulatější počin roku 2022 toho musí zákonitě obsahovat daleko více, a to se třeba přesvědčte sami na detailu samotných hodinek.

ARMODD Silentband GPS 3

Sportovně naladění jedinci zajásají. Tohle je absolutní „trefa do černého“.  Silentband GPS 3 je totiž přesně odpovědí na jejich pohybové aktivity. Hodinky disponují precizní GPS lokalizací pro zaznamenání až 37 sportovních aktivit i bez mobilního telefonu. Dále umí zobrazovat mapu se záznamem trasy, takže vše budete mít pod naprostou kontrolou.  

ARMODD

Vysokou životnost displeje o parametru 1, 45″ zajišťuje odolné Gorilla Glass sklíčko. A je to skutečně efektivní „gorilí“ síla, která bude chránit naměřená data v hustém „pralesu“ všech možných aktivit.  Dále se těšte na měření tepu, tlaku, spánku, kalorií, upozornění na hovory, zprávy, e-maily a spoustu dalších informačních kanálů. Vše si nastavíte podle svých preferencí. Možnost nahrání vlastní fotky na ciferník může pomáhat i třeba motivačním způsobem. Např. takový Jarda Jágr, nebo Rambo vám mohou zpřítomňovat hlášku: „Když nemůžeš, tak přidej“.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim