reklama

Novinky Redmi Note 12 dorazí do Evropy až příští rok, nebudou to ale ty samé modely

Novinky Redmi Note 12 dorazí do Evropy až příští rok, nebudou to ale ty samé modely
2022-10-31T12:44:02+02:00
• 30. 10. 2022

Zdroj: Redmi

1

V tomto týdnu značka Redmi představila zcela novou řadu Note 12, která čítá celkem pět modelů – Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro, Redmi Note 12 Pro+ a Redmi Note 12 Explorer, přičemž je k dispozici i tematická verze. Jak se ale ukazuje, na globální trh se dostanou se zpožděním a také s modifikacemi.

Redmi Note 12 pro svět?

Aktuálně se začínají objevovat informace o dostupnosti na globálním trhu a tedy i na tom evropském. Modely řady Redmi Note 12 máme očekávat až v prvním čtvrtletí příštího roku. Vzhledem k tomu, že i Redmi Note 11 modely se dostaly na globální trh s tříměsíčním zpožděním, očekáváme, že i tentokrát se bude jednat o stejnou prodlevu.

V rámci čínského uvedení jsme se dočkali nejzajímavějšího kousku v podobě Redmi Note 12 Explorer Edition/Discovery Edition s 210W nabíjením. Zdroje naznačují, že tento mobil se na světový trh nedostane. Bude exkluzivně jen pro čínské kupující. Informace ani neuvádí, jestli náhodou nechce tento kousek nahradit něčím jiným. Spíše očekáváme, že se do obchodů dostanou jen tři základní modely.

redmi 12 800x800x redmi 12 pro 800x800x

Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro; Zdroj: Redmi

Ukazuje se, že i tentokrát Redmi nechce uvést ty samé modely. Sice budou mít stejné názvy, ale samotné specifikace se mají lišit. Očekáváme změny u procesorů, fotografické výbavy a možná dojde i na designové změny. Ve výsledku zde budou dvě odlišné řady určené zvlášť pro Čínu a pro globální trh. Budou sdílet jen stejné názvy, takže i tentokrát se výrobce nevyhne zmatkům.

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Myslím, že tato prapodivná firma asi sama neví co vyrábí, jen tluče nesmyslně nové modely různých názvů a různých subznaček,že je z toho totální srajda majda,slušně řečeno. A pokud se snaží vyrobit nějaký trochu konkurenční model, tak cena je tak přemrštěná že to ani soudruzi v číně nechápou, ale na druhou stranu je tohle politika čínských komančů, zahltit trhy ať je to jak chce a čím chce, levná pracovní síla podpořená prací dětí které v jejich továrnách pracují zdarma je toho důkazem si můžou dovolit takové dumpingové ceny. Velice jsem zvědav zda se jim někdy podaří vyrobit aspoň jeden jediný konkurenčně schopný telefon, krom té hrůzy co dodávají na trh. Nedovedu si představit, že bych dal třeba 15 litrů za telefon těchto značek. Musel bych si pořád opakovat PROČ ??? tolik prachů za naprostý K Mart. Jednoduše hrůza děs, protože když má firma v portfoliu 20 tisíc modelů, je to ulicha..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim