reklama

Apple Airpods k iPhonu 13 za lidovku a další odměny pro zákazníky komerční článek

Apple Airpods k iPhonu 13 za lidovku a další odměny pro zákazníky [komerční článek]
2022-09-07T16:14:56+01:00
• 7. 9. 2022

Apple hodlá přestavit čtrnáctou řadu svých iPhonů. Ti, kteří na svůj telefon s ikonickým jablkem nechtějí čekat, mají nyní možnost výhodně nakoupit u Vodafonu verzi 13, a to dokonce s airpody za bezkonkurenční cenu. Odměna čeká i na zákazníky, kteří sáhnou po dalších modelech. Například při nákupu Honor 70 5G nebo Motoroly G62 5G získají bezdrátová sluchátka za symbolickou 1 Kč.

S koncem prázdnin se v nabídce Vodafonu objevilo hned několik hardwarových novinek. Jednou z nich je telefon Samsung Galaxy A04s, který nabízí 32 GB uživatelské paměti a podporuje paměťové karty až do velikosti 1 TB. Cena je 4 177 Kč.

Nabídka se rozrostla také o novou barevnou variantu Xiaomi Redmi 9AT – telefon nyní zákazníci pořídí i ve světle modrém provedení za 3 177 Kč. Již v průběhu srpna pak Vodafone zařadil Samsung Galaxy A23 5G s podporou rychlých dat 5G za 7 377 kč.

Zákazníky za nákup odměníme

Kromě nových modelů Vodafone v září nabízí několik lákavých akcí. Pokud si zákazník pořídí iPhone 13 společně s neomezeným tarifem, náleží mu sleva 4 000 Kč (finální cena telefonu po slevě tedy činí 17 801 Kč). Jako bonus k nákupu telefonu pak každý získá možnost nákupu Apple Airpods 2019 za pouhých 1 777 Kč oproti standardní ceně 4 970 Kč. Věrní zákazníci nemusí platit vše najednou, stačí 1 Kč na místě a zbytek prostřednictvím výhodných splátek.

Vodafone Gigabit internet 2022 01 9357x3569x

Tím ovšem odměny pro zákazníky nekončí. Při nákupu telefonu Honor 70 5G, který je další zářijovou novinkou, dostanou jako dárek bezdrátová sluchátka Honor Earbuds 2 Lite v černé barvě za pouhou 1 Kč. Akce platí do 30. 9. 2022 nebo do vyprodání zásob při objednávce přes e-shop a na vybraných prodejnách.

Dárek čeká i na ty, kteří se rozhodnou pro Motorolu G62 5G. Zákazníci, kteří si telefon pořídí do konce září, se mohou těšit na bezdrátová sluchátka Tactical Black Hawk StrikePods v černé barvě za symbolický 1 Kč poplatek. Zákazníci mohou akci využít při nákupu telefonu na splátky nebo se slevou, a to na prodejně i v e-shopu.

I nadále je také možné využít akci určenou pro všechny, kteří chtějí ulevit nejen peněžence, ale i naší planetě. Každý, kdo odevzdá svůj vysloužilý telefon k recyklaci na pobočce Vodafonu do 15. září, získá slevu na nákup nového zařízení až do výše dva tisíce korun. Peníze z recyklace následně poputují na podporu společensky prospěšných projektů Nadace Vodafone, jako jsou například aplikace Záchranka nebo Bright Sky. Více informací je k dispozici zde.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat