reklama

Amazon uvedl novou čtveřici tabletů Fire HD 8

Amazon uvedl novou čtveřici tabletů Fire HD 8
2022-09-22T09:35:44+02:00
• 22. 9. 2022

Zdroj: Amazon (se souhlasem)

Společnost Amazon zařazuje celkem 4 nové tablety do série Fire HD 8 a v pořadí 12. generace je zároveň dostupná přes spuštěný systém předobjednávek. Americký gigant na novinky láká stručným sloganem – tenčí, lehčí, rychlejší. Ovšem dále již nedodává, že ve srovnání s modely z předchozí generace ještě navíc mírně vzrostla jejich prodejní cena.

Minimum novinek

Inflace a nárůst cen v dodavatelských řetězcích se postaraly o zdražení u všech variant o rovných 10 dolarů (tj. cca 250 Kč), což alespoň kompenzují navýšením výkonu o slušných 30 % díky novému procesoru s šesti jádry. Verze Plus vynikne rychlejší technologií nabíjení pomocí kabelu, podporou bezdrátového nabíjení, o 1GB větší operační pamětí RAM nebo kvalitnějším fotoaparátem. Základní model získal hlavně delší 13hodinovou výdrž baterie.

Fire HD 8 12rada 3 5000x5000x Fire HD 8 12rada 1 5000x5000x

Zdroj: Amazon (se oushlasem)

Dětské varianty stále nabízí nadstandardní ochranu, kde 2 roky máte nárok na bezplatnou výměnu při jakémkoliv poškození zařízení. Výrobce také dodává nový placený balíček Disney Design přinášející ochranné pouzdro s lákavější tématikou. Rozdíl mezi oběma zástupci je v obsahu – verze Pro byla přizpůsobena dětem ve věku 6 – 12 let a základní provedení potěší menší děti (3 – 7 let).

Oficiální cenovky:

Fire HD 8 12rada 2 5000x5000x

Zdroj: Amazon (se souhlasem)

Zdroj: press.aboutamazon.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat