reklama

Apple uvolnil iOS 16.1 beta 2 pro vývojáře. Jaké novinky obsahuje?

Apple uvolnil iOS 16.1 beta 2 pro vývojáře. Jaké novinky obsahuje?
2022-09-22T08:00:14+02:00
• 22. 9. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Apple na své keynote představil nový systém iOS 16, který pro někoho přinesl převratné novinky a vylepšení a pro jiného nepřinesl prakticky nic zásadního. Ať už máte názor jakýkoliv, první vydání nového systému sebou obvykle nese chyby a nedostatky, které se většinou odhalí až na základě masové zpětné vazby od samotných uživatelů.

ioS 16.1 beta 2 je tady

Apple již usilovně pracuje na nové aktualizaci, které aktuálně nese označení iSO 16.1 beta 2 a v aktuální fázi je určena pro registrované vývojáře po celém světě. Co by měla aktualizace iOS 16.1 přinést nového? Pravděpodobně bude obsahovat aplikaci Freeform, která měla být spuštěna již v červnu, ale Apple její vydání nakonec odsunul. Freeform přináší prostor pro neomezenou kreativitu. Obsahuje podporu pro vkládání textu, psaní, kreslení, vkládání médií a souborů, takže bude ideálním nástrojem například pro osobní i týmový brainstorming. Aplikace Freeform ale zatím není součástí beta 2.

iOS 16 828x601x

Zdroj: XDA (se souhlasem)

iOS 16.1 beta 2 možnost přihlásit se k odběru služby Fitness Plus o které jsme vás informovali. Služba již není omezena pouze pro majitele Apple Watch, ale bude dostupná pro všechny majitele iPhonů a další Apple zařízení. Aktualizace přináší také novou obrazovku pro Game Center, vylepšení zamykací obrazovky, kam se vrací zobrazení procenta nabití, když zařízení připojíme k nabíječce.

Zdroj: xda-developers.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat