reklama

Xiaomi láká na představení tří novinek

Xiaomi láká na představení tří novinek
2022-08-09T13:31:15+02:00
• 9. 8. 2022

Zdroj: Xiaomi

Xiaomi se snaží soustřeďovat jen na top modely a unikátní zařízení, byť v nabídce jsou stále běžnější zařízení. Cenově dostupnější mobily se stará subznačka Redmi. Nyní se ale blíží událost, kde bychom se měli dočkat minimálně tří zajímavých novinek.

Od každého něco

Společnost Xiaomi začala oficiálně lákat na událost, která se odehraje již 11. srpna. V rámci ní se dočkáme uvedení například bezdrátových sluchátek Xiaomi Buds 4 Pro, která by měla navazovat na březnovou novinku Xiaomi Buds 3T Pro. Dá se předpokládat, že se nabídnou vylepšené specifikace a také nadstandardní kvalita zvukového výstupu.

Dále bude představen tablet Xiaomi Pad 5 Pro 12.4, což bude větší verze dříve uvedeného Xiaomi Pad 5 Pro. Jak již název napovídá, velikost displeje se zvětší z 11 palců na 12,4 palců. Bohužel více informací nebylo poskytnuto, ale minimálně se můžete podívat na finální design na obrázku níže.

gsmarena 003 315x420x gsmarena 002 2 315x420x gsmarena 001 2 374x500x

Zdroj: Xiaomi via GSMArena

Poslední novinka bude ohebná. Dočkáme se uvedení Mix Fold 2, což je pokračování původního Mix Fold z března minulého roku. Samotné uvedení je určené pro Čínu a zřejmě s nějakým zpožděním se dočkáme globálního představení novinek. Kdy se tak stane, zatím nevíme, ale Xiaomi může překvapit a vypustit novinky na globální trh s menším zpožděním.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim