reklama

Oppo ukáže 3. generaci hodinek už 10. srpna

Oppo ukáže 3. generaci hodinek už 10. srpna
2022-08-05T15:00:08+02:00
• 5. 8. 2022

Zdroj: Oppo

Rok se s rokem sešel a 3. generace hodinek nesoucí značku Oppo stojí na prahu oficiálního představení. Původní zástupce přišel v loni koncem července, takže výrobce dokonce téměř dodrží roční rozestup mezi oběma verzemi. První zveřejněná upoutávka nám odhaluje datum možného oznámení před širokou veřejností, které netradičně odpovídá neděli 10. srpna.

Bez větších změn

Mezi potvrzené specifikace můžeme zařadit čipovou sadu Snapdragon W5 Gen 1 od Qualcommu, která sama o sobě do hodinek přinese řadu vylepšení oproti předchůdci. Připojení přes WiFi přinese menší spotřebu energie stejně jako další speciální režimy (Deep Sleep, Hibernate). Z jeho dalších vlastností mohou využit volání přes eSIM, vzdálené ovládání jiných zařízení, Bluetooth 5.3 nebo 3D podporu u mapových podkladů, navigování, ciferníků.

oppo watch 3 3 759x784x

Zdroj: FoneArena

Proto v celkovém souhrnu úspor energie lze očekávat rapidní prodloužení výdrže. Dále nepodložené úniky vyhlížejí možnost měření EKG či LTPO displej s adaptivní obnovovací frekvencí ve vysokém poměru k tělu. Jediná fotografie hodinkám připisuje zaoblené hrany, otočnou korunku, jedno tlačítko a průduchy reproduktoru. Celá generace má čítat 3 provedení a 4 barevné verze (černá, stříbrná, šedá, zlatá).

oppo watch 3 2 507x800x

Zdroj: FoneArena

Zdroje: fonearena.com, gsmarena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat