reklama

OnePlus uvedlo nová drátová sluchátka Nord s 3,5mm jack konektorem

OnePlus uvedlo nová drátová sluchátka Nord s 3,5mm jack konektorem
2022-08-18T08:57:53+02:00
• 17. 8. 2022

Zdroj: OnePlus

SpoleÄŤnost OnePlus uvedla na trh nová drátová sluchátka, jejichĹľ oficiálnĂ­ název je OnePlus Nord Wired Earphones. Sluchátka disponujĂ­ podobnĂ˝m designem, jako majĂ­ „špunty“ OnePlus Wireless Z.

Nová drátová sluchátka OnePlus Nord Wired Earphones

Sluchátka jsou vybavena 9,2mm dynamickými měniči a zvukovou dutinou o objemu 0,42 cm³. Sluchátka nabídnou robustní čistý design, který do jisté míry koresponduje s designem čistě bezdrátových sluchátek Wireless Z. Samozřejmostí je certifikace IPX4, která jim zajistí odolnost proti vodě. Sluchátka jsou vybavena vestavěným mikrofonem umístěným v ovládacím panelu na kabelovém přívodu. Tlačítky na panelu lze ovládat zapnutí/vypnutí sluchátek a tak hlasitost.

oneplus nord 1 944x717x

Zdroj: OnePlus

Aby bylo možné sluchátka lépe přenášet a nezamotávala se do sebe, jsou vybavena magnetem. Pokud sluchátka magneticky spojíte dohromady, pozastaví se přehrávání a po odpojení se přehrávání opět spustí. Sluchátka jsou pro připojení k zařízení vybavena 3,5mm audiojackem. Společnost uvádí, že nejlepšího zvuku u sluchátek dosáhneme v kombinaci s telefony OnePlus, propojit je ale lze s jakýmkoliv zařízením.

Sluchátka byla uvedena na evropském trhu a ve Velké Británii. V tuto chvíli není jasné, zdali budou sluchátka dostupná také v Americe a v Asii. Cena byla stanovena na 19,99 eur což v přepočtu činí necelých 500 Kč. Sluchátka budou k dispozici pouze v černé barvě a ve výbavě budou tři silikonové nástavce do uší.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim