reklama

OnePlus uvedlo nová drátová sluchátka Nord s 3,5mm jack konektorem

OnePlus uvedlo nová drátová sluchátka Nord s 3,5mm jack konektorem
2022-08-18T08:57:53+02:00
• 17. 8. 2022

Zdroj: OnePlus

Společnost OnePlus uvedla na trh nová drátová sluchátka, jejichž oficiální název je OnePlus Nord Wired Earphones. Sluchátka disponují podobným designem, jako mají „špunty“ OnePlus Wireless Z.

Nová drátová sluchátka OnePlus Nord Wired Earphones

Sluchátka jsou vybavena 9,2mm dynamickými měniči a zvukovou dutinou o objemu 0,42 cm³. Sluchátka nabídnou robustní čistý design, který do jisté míry koresponduje s designem čistě bezdrátových sluchátek Wireless Z. Samozřejmostí je certifikace IPX4, která jim zajistí odolnost proti vodě. Sluchátka jsou vybavena vestavěným mikrofonem umístěným v ovládacím panelu na kabelovém přívodu. Tlačítky na panelu lze ovládat zapnutí/vypnutí sluchátek a tak hlasitost.

oneplus nord 1 944x717x

Zdroj: OnePlus

Aby bylo možné sluchátka lépe přenášet a nezamotávala se do sebe, jsou vybavena magnetem. Pokud sluchátka magneticky spojíte dohromady, pozastaví se přehrávání a po odpojení se přehrávání opět spustí. Sluchátka jsou pro připojení k zařízení vybavena 3,5mm audiojackem. Společnost uvádí, že nejlepšího zvuku u sluchátek dosáhneme v kombinaci s telefony OnePlus, propojit je ale lze s jakýmkoliv zařízením.

Sluchátka byla uvedena na evropském trhu a ve Velké Británii. V tuto chvíli není jasné, zdali budou sluchátka dostupná také v Americe a v Asii. Cena byla stanovena na 19,99 eur což v přepočtu činí necelých 500 Kč. Sluchátka budou k dispozici pouze v černé barvě a ve výbavě budou tři silikonové nástavce do uší.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat