reklama

OnePlus chystá ohebný telefon. Ukázal mechanický kloub

OnePlus chystá ohebný telefon. Ukázal mechanický kloub
2022-08-20T20:40:03+02:00
• 17. 8. 2022

OnePlus nezůstává pozadu a chce na trh přinést vlastní zařízení s ohebným displejem. Pokud se tak povede, zařadí se po bok dominujícího Samsungu, či vedle Motoroly a Xioami, kteří již ohebné telefony taktéž představily.

Okopírované Oppo Find N?

OnePlus, dceřiná firma značky Oppo, chystá představení nového zařízení, které bude mít ohebný displej. Může se jednat o kopii Oppo Find N, nebo o její druhou verzi, uvedenou pod značkou OnePlus. Méně pravděpodobné je, že zařízení bude kopií sesterské společnosti vivo X Fold. Mohlo by se jednat i o zcela nový a neotřelý design v podání pouze OnePlus. Zařízení však ohlásil CPO z Oppo a zakladatel OnePlus Pete Lau, nepředpokládá se tak, že by mohlo jít o úplnou novinku, navíc ve chvíli, kdy Oppo a OnePlus jsou v jakémsi procesu slučování.

oneplus foldable

Zdroj: Pete Lau, Twitter

OnePlus již v únoru 2022 potvrdil, že se chystá vytvořit ohebný telefon, ale teprve půl roku po tomto oznámení se dočkáváme prvního náznaku v podobě dvou fotek ohebného mechanismu. Informace o parametrech, názvu, ceně či dostupnosti nebyla uvedena, jen se na Twitteru objevil náznak, že OnePlus má zařízení stále v přípravě. Již dle vzhledu se odhaduje, že se bude jednat o napodobeninu Oppo Find N. Uvedení na trh je předpokládáno v příštím roce 2023.

Zdroje: , androidpolice.com, androidcentral.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat