reklama

TikTok testuje „čistý“ mód

TikTok testuje „čistý“ mód
2022-06-05T19:30:44+01:00
• 5. 6. 2022

Zdroj: Dotekománie

TikTok nedávno představil LIVE Subscription, tedy takovou formu, jak přispět autorům na tvůrčí činnost. Nyní zde máme další novinku, ale ta se vyložené týká samotných uživatelů a možná lepšího uživatelského zážitku při procházení obsahu této sociální sítě.

Stačí jen čumět

TikTok potvrdil, že se v tuto chvíli testuje jedna novinka na omezeném počtu uživatelů. V angličtině se jmenuje clear mode a ještě nevíme, jaký by měla dostat název v češtině. Její smysl je ale velmi jednoduchý. Odebrat nadbytečné prvky ze samotného obsahu, aby si uživatelé mohli vychutnat video bez rušivých prvků.

FTrVF55WIAEEtY1 1284x2778x FTrVF58XEAMf6jB 1284x2778x

Zdroj: @aj_malakai (se souhlasem)

Jak můžete vidět na druhém snímku obrazovky, tak clear mode odebírá většinu prvků, jako jsou nejrůznější tlačítka, informace, komentáře, a dokonce i autora samotného videa. Skoro by se dala novinka nazvat jako režim celé obrazovky.

Odhadujeme, že TikTok testuje takovou funkci, aby zjistil, jestli o ni bude zájem a jestli přinese nějaký efekt na zapojení uživatelů. Je ale otázkou, jak bude tento nový režim pracovat například s reklamami.

Zdroje: techcrunch.com, twitter.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim