reklama

Google Chat dostává užitečnou vychytávku kolem úkolů

Google Chat dostává užitečnou vychytávku kolem úkolů
2022-05-27T19:30:15+01:00
• 27. 5. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google má stále několik komunikačních platforem, ale v poslední době se hodně soustřeďuje Google Chatu a Zprávám. Dnešní novinka souvisí právě s první jmenovanou a přináší další integraci, která více napomůže nejen v pracovních povinnostech.

Google Chat dostane další menší vylepšení

Google Chat a úkoly

Google Chat je spíše určen pro použití ve firmách, ale uživatelé ho mohou používat i pro běžnou komunikaci. V poslední době došlo například k integraci do aplikace Gmail, aby uživatelé nemuseli v rámci práce neustále přecházet mezi hlavními aplikacemi. Nově Google informuje, že Google Chat dostává částečnou integraci Úkolů.

Jedná se o drobné a užitečné rozšíření. Pakliže s někým komunikujete o práci a z konverzace vyplynou nějaké povinnosti nebo úkoly, není potřeba otevírat dedikovanou aplikaci Úkoly, abyste si zaznamenali, co máte udělat. Stačí skrze menu u zprávy vybrat položku Přidat do Úkolů. Díky tomu můžete z každé zprávy vytvořit požadavek na splnění.

add to tasks blog 512x138x

Zdroj: Google

Sice je to drobnost, ale minimálně ušetří několik kroků, které byste museli normálně udělat. Google uvádí, že se tato novinka postupně objeví ve webovém rozhraní a také v aplikaci pro Android. Majitelé iOS si budou muset počkat několik měsíců.

Zdroje: workspaceupdates.googleblog.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim