reklama

Garmin oznámil 7. řadu hodinek Quatix pro vodáky

Garmin oznámil 7. řadu hodinek Quatix pro vodáky
2022-05-04T15:00:33+02:00
• 4. 5. 2022

Zdroj: Garmin

Série chytrých hodinek Quatix přichází již v 7. generaci a společnost Garmin se rozhodně nebála vysoko nastavit laťku u prodejních cen, protože celá tato řada je určena pro velmi omezený okruh zákazníků. Dohromady jsou připraveny tři novinky s názvem Quatix 7, Quatix 7 Sapphire, Quatix 7X Solar. Přitom stále platí zaměření na jachtaře nebo alespoň velké milovníky vody.

Funkcemi nezklamou

Za cenu v rozmezí 700 až 1 200 dolarů (tj. cca 16 395 – 28 107 Kč) můžete od hodinek očekávat kompletní informace potřebné pro plavbu na lodi. Od možnosti bezdrátového spárování s námořní technikou včetně vzdáleného řízení přes autopilota až po sledování přílivu nebo odlivu. Nechybí ani mapové plottry od Garminu, další pobřežní a vnitrozemské mapy.

Pro ostatní je k dispozici několik profilů, které například oceníte při rybaření, surfování, závodění na plachetnici či kajaku. U verze Sapphire vynikne především funkce Always On AMOLED a nižší výdrž baterie 16 dnů. Základní model zvládne 18 dnů, zatímco varianta Solar dokáže fungovat až 90 dnů v úsporném režimu díky solárním článkům. Ovšem u ní se za standard bere slušných 37 dnů.

Z ostatních prvků výbavy si také zaslouží zmínku barevný displej, certifikace odolnosti 10 ATM, snímač tepové frekvence a okysličení krve. Firma Garmin spustila prodej přes oficiální e-shop, ale v následujících dnech zajisté zamíří do specializovaných prodejen po celém světě.

garmin quatix 7 2 2400x683x garmin quatix 7 4 2400x683x garmin quatix 7 3 2400x683x

Zdroj: Garmin

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat