reklama

Sennheiser uvedl sportovní sluchátka a chytrý reproduktor

Sennheiser uvedl sportovní sluchátka a chytrý reproduktor
2022-04-25T16:30:05+02:00
• 25. 4. 2022

Zdroj: Sennheiser

Německý producent audio zařízení, společnost Sennheiser rozšiřuje vlastní portfolio o dva čerstvé přírůstky. V první případě jde o bezdrátová sluchátka pro sportovce nesoucí název Sport True Wireless a chytrý reproduktor TeamConnect Intelligent Speaker, který by měl najít uplatnění spíše v menších zasedacích místnostech než doma. Zároveň obě novinky již znají své prodejní ceny.

Pro každého něco

Sluchátka za 130 eur (tj. cca 3 163 Kč) v sobě ukrývají 7mm audio měnič a řešení od Qualcommu přidává podporu kodeků AAC, aptX, SBC. Sportovci nepochybně ocení získanou certifikaci odolnosti IP54. Celková výdrž činí 27 hodin, přičemž samotná sluchátka bez dobíjecí krabičky vydrží až 9 hodin poslechu. Výbava pokračuje funkcí Bluetooth 5.2 nebo vlastním ekvalizérem Focus EQ v doprovodné aplikaci. Prodejní balení obsahuje 7 různých nástavců, takže všichni uživatelé zřejmě najdou vhodnou velikost.

Sport True Wireless3 1200x1200x Sport True Wireless1 800x1200x

Zdroj: Sennheiser

Microsoftem certifikovaný reproduktor TeamConnect Intelligent Speaker je primárně určen do místností maximálně s 10 účastníky, u kterých dokáže sám rozeznat jejich hlas. K dispozici je 7 mikrofonů, všesměrový reproduktor, tlačítko pro vypnutí/zapnutí zvuku, což dokola indikuje výrazný LED pásek. Samozřejmě nechybí ovládání pomocí hlasu přes asistentku Cortana, či dokonce funkce vytváření textového přepisu z video přenosu. Zájemci si mohou připravit částku okolo 14 736 Kč.

TeamConnect Intelligent Speaker2 960x840x TeamConnect Intelligent Speaker1 960x840x

Zdroj: Sennheiser

Zdroje: en-us.sennheiser.com, gizmochina.com, en-us.sennheiser.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat