reklama

Sennheiser p┼Öedstavil bezdr├ítov├í sluch├ítka pro sportovce – Sport True Wireless

Sennheiser p┼Öedstavil bezdr├ítov├í sluch├ítka pro sportovce – Sport True Wireless
2022-04-28T19:34:59+01:00
ÔÇó 29. 4. 2022

Zdroj: Sennheiser

Spole─Źnost Sennheiser p┼Öedstavila pln─Ť bezdr├ítov├í sluch├ítka Sport True Wireless, kter├í jsou ur─Źen├í pro aktivn├ş u┼żivatele a vyznava─Źe sportu. Sluch├ítka nab├şdnou za skv─Ťlou cenu odolnou konstrukci, kter├í odol├í vod─Ť i prachu a samoz┼Öejm─Ť tato sluch├ítka p┼Öin├í┼í├ş ┼ípi─Źkov├Ż zvuk.

Sluch├ítka Sennheiser Sport True Wireless nadchnou nejen sportovn├ş nad┼íence

Sluch├ítka jsou vybavena m─Ťni─Źi TrueResponse, kter├ę zajist├ş ┼ípi─Źkov├ę pod├ín├ş zvuku v rozsahu 5 Hz – 21 kHz. Sluch├ítka podporuj├ş bezdr├ítov├Ż p┼Öenos skrze Bluetooth 5.2 a pokro─Źil├ę zvukov├ę kodeky AAC a aptx, d├şky ─Źemu┼ż si m┼»┼żete u┼ż├şvat bezprobl├ęmov├Ż bezdr├ítov├Ż p┼Öenos a zaji┼ít─Ťn├ş v┼íech hudebn├şch nuanc├ş. Pro milovn├şky hutn├Żch bas┼» je p┼Öipraven vestav─Ťn├Ż ekvaliz├ęr, kter├Ż umo┼żn├ş doladit pod├ín├ş zvuku skrze mobiln├ş aplikaci pro Android a iOS. Sluch├ítka jsou vybavena certifikac├ş IP54, kter├í zajist├ş odolnost proti vod─Ť a prachu. Vestav─Ťn├í baterie zajist├ş a┼ż 9 hodin p┼Öehr├ív├ín├ş. Dob├şjec├ş pouzdro pak zajist├ş dal┼í├şch 19 hodin v├Żdr┼że.

Sennheiser Sport True Wireless Running mail 720x1080x

Zdroj: Sennheiser

┼ápi─Źkov├Ż zvuk, kter├Ż se p┼Öizp┼»sob├ş

Sluch├ítka zna─Źky Sennheiser s TrueResponse m─Ťni─Źi jsou dlouhodob─Ť uzn├ívanou ┼ípi─Źkou v oblasti mobiln├şho audia. Jinak tomu nen├ş ani v p┼Ö├şpad─Ť sportovn├şch sluch├ítek Sport True Wireless. U tohoto modelu se tak m┼»┼żeme t─Ť┼íit na perfektn├ş pod├ín├ş zvuku nap┼Ö├ş─Ź cel├Żm sly┼íiteln├Żm spektrem, s hutn├Żmi a p┼Öesn├Żmi basy, p┼Ö├şkladn─Ť srozumiteln├Żm st┼Öedn├şm p├ísmem i okouzluj├şc├şmi detailn├şmi v├Ż┼íkami. Ti, kte┼Ö├ş si potrp├ş na zv├Żrazn─Ťn├ş bas┼» nebo v├Ż┼íek, si mohou d├şky integrovan├ęmu ekvaliz├ęru naladit sluch├ítka p┼Öesn─Ť podle pot┼Öeby.

Sennheiser Sport True Wireless Fitness mail 1620x1080x

Zdroj: Sennheiser

D├şky p┼Ö├ştomnosti otev┼Öen├Żch u┼ín├şch adapt├ęr┼» v balen├ş jdou ale mo┼żnosti p┼Öizp┼»soben├ş je┼ít─Ť d├íl. U┼żivatel si bude v┼żdy moct volit mezi zcela uzav┼Öenou a polootev┼Öenou konstrukc├ş sluch├ítek a s├ím rozhodne, kdy ocen├ş maxim├íln├ş izolaci od okol├ş a kdy d├í p┼Öednost zachov├ín├ş p┼Öehledu o okol├ş. V aplikaci Sennheiser Smart Control je mo┼żn├ę zvolit re┼żim sluch├ítek odpov├şdaj├şc├ş aktu├íln├ş konstrukci. Nap┼Ö├şklad p┼Öi b─Ťhu ─Źi j├şzd─Ť na kole je mo┼żn├ę sluch├ítka nastavit tak, aby v├Żrazn─Ť kleslo riziko ohro┼żen├ş okoln├ş dopravou. P┼Ö├ştomnost p┼Öirozen├ęho akustick├ęho pozad├ş nav├şc omez├ş i vn├şm├ín├ş ru┼íiv├Żch zvuk┼» d├Żch├ín├ş, srde─Źn├şho tepu a r├íz┼» p┼Öi dopadu nohy na podlo┼żku p┼Öich├ízej├şc├şch p┼Ö├şmo z t─Ťla b─Ť┼żce. Standardn├ş uzav┼Öen├ę n├ístavce pak ocen├ş nap┼Ö├şklad nad┼íenci pro fitness, kte┼Ö├ş se p┼Öi posilov├ín├ş cht─Ťj├ş maxim├íln─Ť soust┼Öedit.

Sennheiser Sport True Wireless Gym mail 1080x1440x

Zdroj: Sennheiser

Perfektn├ş usazen├ş v┬áuchu a odolnost

Perfektn├ş usazen├ş v uchu je z├írukou plnohodnotn├ę prezentace basov├Żch frekvenc├ş a tak├ę u┼żivatele zbavuje strachu ze ztr├íty n─Ťkter├ęho ze sluch├ítek. Proto je do balen├ş p┼Öilo┼żena sada sportovn├şch ploutvi─Źek, d├şky kter├Żm se sluch├ítka ani nehnou a vy se tak budete moct pln─Ť soust┼Öedit na sportovn├ş aktivitu a vychutn├íte si pln─Ť neru┼íen├Ż zvuk. Konstrukce sluch├ítek nav├şc spl┼łuje po┼żadavky certifikace IP54, tak┼że nebudou m├şt probl├ęm s de┼ít─Ťm, potem ani prachem.

Sennheiser Sport True Wireless nezaost├ívaj├ş ani v oblasti technologick├ę v├Żbavy. Pohodln├ę dotykov├ę ovl├íd├ín├ş umo┼żn├ş snadnou aktivaci hlasov├Żch asistent┼» Apple Siri a Google Asistent. Technologie Adjustable Sidetone zp┼Ö├şjemn├ş komunikaci a vestav─Ťn├Ż ekvaliz├ęr volbu preferovan├ęho zvukov├ęho profilu.┬á Sluch├ítka nav├şc dok├í┼żou fungovat nez├ívisle na sob─Ť, a tak skv─Ťle zastanou i roli handsfree. Sluch├ítka Sennheiser Sport True Wireless se budou prod├ívat za cenu 3 350 K─Ź u vybran├Żch obchodn├şch partner┼».

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

P┼»sob├ş v IT a sv─Ťt IT a mobiln├şch technologi├ş byly v┼żdy jeho v├í┼ín├ş. Ve voln├ęm ─Źase r├íd sportuje, ─Źte, nebo se toul├í p┼Ö├şrodou. A─Ź u┼żivatel Apple platformy, velmi dob┼Öe si rozum├ş i s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat