Honor rozšíří portfolio o Play 20 Pro

Honor rozšíří portfolio o Play 20 Pro
2021-09-17T16:28:21+02:00
• 18. 9. 2021

Zdroj: Coolsmartphone.com

Necelých 5 měsíců setrval v prodeji model Honor Play 20, který ve velmi krátké době doplní připravovaná novinka nesoucí přívlastek Pro. Podle nejnovějších zpráv projde drobnými změnami a čínský producent bude telefon stále držet zkrátka, což částečně potvrzuje například zcela vynechaná podpora sítí 5. generace. Budoucí zájemci by ovšem mohli ocenit cenovku na přijatelné hranici.

Nic převratného

Zařízení údajně ponese 6,53palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením a standardní „Waterdrop“ výřez vyplní 16megapixelová selfie kamerka. Hardwarová sestava vzejde z osmijádrového čipu Helio G80 od MediaTeku, 8GB operační paměti RAM vedle 128GB interního úložiště. Navíc přidají i slot pro paměťovou microSD kartu. O výdrž se postará 3 800mAh baterie s technologií rychlého (22,5W) nabíjení.

Opačnou zadní část osadí čtyřmi fotoaparáty, a to 64 + 8 + 2 + 2MPx snímači. Softwarovou stránku by měl zastoupit operační systém Android 10 překrytý vlastní nadstavbou Magic UI 4.0. Pro lepší odvod tepla má být také k dispozici chlazení postavené na grafenu. Prodejní pulty nabídnou tři barevné verze (černé, růžové, stříbrné) za cenu v přepočtu okolo 3 700 Kč. Informace musíme sice brát s notnou dávkou rezervy, ale doufejme, že brzy sám Honor vše upřesní.

Honor Play 20 Pro 1080x1102x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroje: gizmochina.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat