reklama

Doogee oficiálně odhalilo hodinky DG Ares

Doogee oficiálně odhalilo hodinky DG Ares
2021-09-16T13:30:50+01:00
• 16. 9. 2021

Zdroj: Doogee

Čínská společnost Doogee rozšiřuje nabídku nositelných zařízení o chytré hodinky s názvem DG Ares, které mají dostatek užitečných funkcí a zároveň přijatelnou cenovku. Přestože s nimi neudělají příliš velkou díru do světa, tak si rozhodně najdou cestu k řadě uživatelů. Zařízení po vnější stránce má neobvyklé zpracování a k tomu rovnou několik barevných provedení.

Jde to i jinak

Z výpisu výbavy můžeme vypíchnout 1,32palcový displej s rozlišením 360 x 360 pixelů, který pohání 300mAh článek baterie slibující 15denní výdrž při běžném používání. Samotné pouzdro bylo vyrobeno z odolného hliníku a řemínky jsou silikonové. Komunikaci s Android/iOS zařízeními obstarává funkce Bluetooth 5.0 a vodotěsnost označená 3 ATM zvládá pouze déšť, nikoliv plávání či potápění.

Doogee DG Ares 1 1000x423x

Zdroj: Doogee

Sportovně založené uživatele potěší možnost měření tepové frekvence a hladiny kyslíku v krvi (SpO2). Předinstalovano je celkem 24 sportovních režimů nebo nechybí ani monitoring spánkové aktivity včetně různých analýz. Mezi zbývající vlastnosti patří standard v podobě vzdáleného ovládání hudebního přehrávače, upozornění na hovory, zprávy nebo z aplikací třetích stran. V oficiálním prodeji se ukáže 5 barevných variant (černá, červená, šedá, zelená, zlatá) za cenu kolem 1 320 Kč.

Doogee DG Ares 3 800x800x

Zdroj: Doogee

Zdroje: gizmochina.com, doogee.cc, aliexpress.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim