reklama

Doogee oficiálně odhalilo hodinky DG Ares

Doogee oficiálně odhalilo hodinky DG Ares
2021-09-16T13:30:50+01:00
• 16. 9. 2021

Zdroj: Doogee

Čínská společnost Doogee rozšiřuje nabídku nositelných zařízení o chytré hodinky s názvem DG Ares, které mají dostatek užitečných funkcí a zároveň přijatelnou cenovku. Přestože s nimi neudělají příliš velkou díru do světa, tak si rozhodně najdou cestu k řadě uživatelů. Zařízení po vnější stránce má neobvyklé zpracování a k tomu rovnou několik barevných provedení.

Jde to i jinak

Z výpisu výbavy můžeme vypíchnout 1,32palcový displej s rozlišením 360 x 360 pixelů, který pohání 300mAh článek baterie slibující 15denní výdrž při běžném používání. Samotné pouzdro bylo vyrobeno z odolného hliníku a řemínky jsou silikonové. Komunikaci s Android/iOS zařízeními obstarává funkce Bluetooth 5.0 a vodotěsnost označená 3 ATM zvládá pouze déšť, nikoliv plávání či potápění.

Doogee DG Ares 1 1000x423x

Zdroj: Doogee

Sportovně založené uživatele potěší možnost měření tepové frekvence a hladiny kyslíku v krvi (SpO2). Předinstalovano je celkem 24 sportovních režimů nebo nechybí ani monitoring spánkové aktivity včetně různých analýz. Mezi zbývající vlastnosti patří standard v podobě vzdáleného ovládání hudebního přehrávače, upozornění na hovory, zprávy nebo z aplikací třetích stran. V oficiálním prodeji se ukáže 5 barevných variant (černá, červená, šedá, zelená, zlatá) za cenu kolem 1 320 Kč.

Doogee DG Ares 3 800x800x

Zdroj: Doogee

Zdroje: gizmochina.com, doogee.cc, aliexpress.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim