reklama

Samsung představí zásadní novinky již 11. srpna

Samsung představí zásadní novinky již 11. srpna
2021-07-04T09:41:31+01:00
• 3. 7. 2021

Zdroj: Samsung

4

Skoro by se dalo říci, že nás Samsung trochu napálil, když lákal na událost v rámci MWC. Ta probíhala virtuálně, přičemž jsme očekávali nové produkty. Nakonec ale došlo na uvedení One UI Watch pro nadcházející chytré hodinky. Sice během celé konference nedošlo na zmínku Wear OS, ale ve své podstatě o nic jiného nešlo. Google jen povolil pravidla a Samsung si může vytvořit díky úzké spolupráci nějaké modifikace pro systém od Googlu pro hodinky. Dnes zde ale máme už oznámení události, kde dojde na představení hardwarových novinek.

Na Samsung hodinky si počkáme, zatím tu máme One UI Watch

Watch 4 v hlavní roli

Tentokrát Samsung zveřejnil pozvánku na událost, která se bude konat virtuálně již 11. srpna v 16:00 našeho času. Jedná se o další představení novinek Samsung UNPACKED, přičemž tentokrát nenechává pochybnosti o tom, co vlastně bude představeno.

gsmarena 002 1200x633x

Zdroj: Samsung

V první řadě zde budeme mít nové modely v rámci ohebné série. O Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 ostatně víme nějakou dobu, jelikož uniklo poměrně dost informací, i samotný vzhled. Dále zde máme nová sluchátka Buds 2, ale hlavní roli budou hrát chytré hodinky.

Právě Galaxy Watch 4 přijdou již s Wear OS s nadstavbou One UI Watch. Na operačním systému spolupracoval Samsung s Googlem, přičemž se obě firmy hodně zaměřily na optimalizaci a spotřebu energie, přičemž ani plynulost nezůstala bez povšimnutí. Zatím je otázkou, jak moc velká změna se dá očekávat oproti původnímu systému Tizen, který používal Samsung u svých hodinek.

Samsung nabídne 3 roky podpory pro hodinky s Tizen OS

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

4. 7. 2021, 0:45

Akorát že to byl fake, protože Samsung nikdy nenapíše co přesně ukáže.. Už se to řešilo na Twitter včera že je ten únik fake.

Erik Bezeréti

3. 7. 2021, 21:30
Android aplikace

Není August srpen?…

Martin Jeřábek

4. 7. 2021, 0:46

Asi už zapomněli na češtinu 😂

Přemysl Vaculík

VIP 4. 7. 2021, 9:42

Hups, opraveno. Asi přepracovanost :D

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim