reklama

Apple vám nyní umožňuje přesunout vaše snímky z iCloudu do Google Fotek

Apple vám nyní umožňuje přesunout vaše snímky z iCloudu do Google Fotek
2021-03-04T13:30:03+02:00
• 4. 3. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pro zálohování fotek nativně přímo v aplikace Fotky na iOS poslouží využití služby iCloud. Pokud jste se však dříve rozhodli přejít třeba na Android, byla migrace fotek z tohoto cloudového úložiště složitější. Nyní však přímo Apple umožňuje vcelku nečekanou novinku.

Fotky z iCloudu do Google Fotek velmi pohodlně metodou přímo od Applu

Stačí navštívit tento web Applu zaměřený na Data a soukromí. Pro přesun fotek a videí z iCloudu do jiného cloudového úložiště pak stačí klepnout na položku Přesun kopie vašich dat. Poté se otevře nová stránka, kde vidíte, kolik máte v iCloudu fotek a videí včetně celkové velikosti. Posléze si vybere cílové cloudové úložiště, kde jsou zatím pouze Google Fotky.

Apple Google 747x691x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Přesun dat může trvat 3 až 7 dní. Přesunou se všechny fotky a videa kromě Live Photos a RAW snímků. Kompletní podporované formáty přesunu můžete vidět níže. Jedná se tedy o zajímavou novinku, kterou jistě uživatelé migrující na Android ocení.

  • .jpg, .png, .webp, .gif, some RAW files, .mpg, .mod, .mmv, .tod, .wmv, .asf, .avi, .divx, .mov, .m4v, .3gp, .3g2, .mp4, .m2t, .m2ts, .mts, and .mkv 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim