reklama

nubia Red Magic 6 bude představena 4. března a nabídne 4 klíčové vlastnosti

nubia Red Magic 6 bude představena 4. března a nabídne 4 klíčové vlastnosti
2021-02-24T20:23:29+01:00
• 25. 2. 2021

RedMagic 5S; Zdroj: Nubia

Nedávno společnost nubia lákala na připravovaný model Red Magic 6. Ten by měl dostat elektrochromická záda, která se dokáží zprůhlednit, pokud si to uživatel bude přát. Postupné úniky naznačovaly příchod hned dvou verzí tohoto zařízení, mohli bychom se tedy dočkat verze Pro a také standartní či odlehčené verze. Nyní společnost zveřejnila datum oficiálního představení, které se bude konat 4. března v Číně.

Ve znamení rychlosti srovnatelné s F1

Sám prezident nubie Ni Fei zveřejnil tento plakát, který ukazuje nejen datum a čas představení, ale také naznačuje extrémní rychlost přirovnanou k formulím F1. Nejzajímavější bude pravděpodobně možnost rychlonabíjení, které bude dosahovat na výkon až 120 wattů, baterii o kapacitě 4500 mAh tak dobijete doslova během pár minut. Pozadu samozřejmě nezůstává ani displej, kdy by se mělo jednat o 6,65 palcový AMOLED panel s FullHD+ rozlišením, obnovovací frekvencí 144 Hz a obnovovací frekvence dotykové vrstvy pak bude rovnou 480 Hz.

nubia-red-magic-6-launch-date

zdroj: gizmochina.com

Výkon si vezme na starosti Snapdragon 888 společně s 12GB operační pamětí a problém nebude ani s chlazením, jelikož v zařízení se má nacházet aktivní větráček. Kromě takto výkonného hardwaru výrobce do zařízení umístí navíc 9osý pohybový senzor, který se zejména při hraní či virtuální realitě může hodit.

Tomu, že bychom se měli dočkat dvou modelů, nasvědčuje také certifikace dvou modelových označení NX669J a NX669J-P. Jeden totiž bude opatřen 66W nabíječkou, druhý pak silnější 120W. Přítomnost Snapdragonu 888 je jistá u obou zařízení, ostatní rozdíly jsou však prozatím neznámé, a budeme si tedy muset počkat na oficiální představení.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat