reklama

Siri nyní umí přehrávat zvuky zvířat a nejen těch

Siri nyní umí přehrávat zvuky zvířat a nejen těch
2020-12-17T16:30:58+02:00
• 17. 12. 2020

Zdroj: MacRumors

Hlasová asistentka Siri se v posledních letech příliš nezměnila a moc nového se toho nenaučila. Získala sice v poslední verzi iOS nový kabátek, ale funkčně lze říci, že Google Assistent je dále. Proto je dnes překvapením přidání nové funkcionality v podobě přehrávání zvuků zvířat a dalších věcí.

„Siri, jak zní liška?“

Nově tak bez nutnosti aktualizace systému stačí říct „Hey Siri, what does _____ sound like?“ a hlasová asistentka vám přehraje zvuk daného zvířete, mezi které patří třeba liška, slon, žirafa, pes a mnoho dalších. U psů vám vždy pak přehraje jinou rasu. Můžete se dále zeptat i na zvuky aut nebo hudebních nástrojů.

IMG 4712 1125x2436x IMG 4713 1125x2436x IMG 4711 1125x2436x

Jedná se spíše o zajímavost, a každá nová funkce Siri je určitě vždy pozitivní novinka. Pokud máte Google Assistent, tak ten už umí zvuky zvířat již delší dobu.

Siri v iOS 14 a novějším získala kompaktní design, kdy nepřekrývá celou obrazovku. To byla však v podstatě jediná novinka. Doufejme, že bude jednou Siri ještě chytřejší a že se naučí třeba i česky.

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat