reklama

Google Stadia Pro nově na 30 minut bez platební metody

Google Stadia Pro nově na 30 minut bez platební metody
2020-12-22T16:30:36+01:00
• 22. 12. 2020

Zdroj: Google

Před dvěma týdny jsme se dočkali herní cloudové služby Google Stadia nejen v Česku, přičemž stále můžete využít možnost vyzkoušet si placenou verzi zdarma na jeden měsíc. Jako bonus dostanete přibližně 200 Kč na první nákup jakékoliv hry. Google si ale pohrává se zkušební verzí.

Google Stadia přichází na iOS, ale ne jako nativní aplikace

Stadia Pro i bez placení?

Google zřejmě došel na to, že i měsíc zdarma není dostatečným lákadlem, respektive podmínky mohou některé uživatele odradit. Abyste dostali na měsíc zdarma Stadia Pro, musíte zadat nějakou platební metodu. Google nic neúčtuje, ale po uplynutí 30 dnů jste upozorněni, že budete platit. Následně by využil platební údaje.

Google Stadia – nově můžete rovnou streamovat na Youtube

Nově se ukazuje, že je možné si vyzkoušet Stadia Pro i bez zadání platebních údajů. Je zde ale jeden háček. Zkoušet můžete jen 30 minut, během kterých si můžete zahrát nějakou hru, nebo si projít nabídky pro platící uživatele. Zkoušet ale můžete jen hry zdarma, těch není mnoho, nebo hry pro platících.

stadia pro trial 1 1536x768x

Zdroj: 9to5google.com

Po uplynutí 30 minut jste vyzváni k zadání platebních údajů. Ačkoliv je zadáte, nic není účtováno do doby, než si nějakou hru zakoupíte, nebo začnete využívat Stadia Pro i po uplynutí 30 dnů zdarma. Snažili jsme se novou možnost vynutit, ale zatím se nám to nepodařilo. Google o ní zatím neinformuje ani na svých stránkách podpory.

Zdroje: 9to5google.com, engadget.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim