reklama

Google Stadia – nově můžete rovnou streamovat na Youtube

Google Stadia – nově můžete rovnou streamovat na Youtube
2020-12-08T20:24:34+01:00
• 9. 12. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Tento týden Google překvapil a přinesl nejen do České republiky novinku Stadia, což je multiplatformní herní cloudová služba. Kromě toho se objevuje několik novinek, nebo je minimálně Google ohlásil. Jedna z nich je nyní k dispozici pro všechny. Konkrétně lze streamovat přímo na Youtube.

Google Stadia – kdekoliv, s čímkoliv [zkušenost]

Ze Stadie na Youtube

Možnost streamování byla ohlášena před nějakou dobou, ale nově se již nabízí uživatelům. Největší výhodou je fakt, že nepotřebujete speciální software, nebo cokoliv navíc. Stačí jen u svého účtu Stadia aktivovat propojení s Youtube účtem.

Screenshot 45 500x496x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Tato volba se nabízí při spuštění nějaké hry. Následně jen nastavíte, jestli je video vhodné pro děti, jestli má být veřejně a také jestli má být povolený chat. Můžete klidně jen streamovat bez jakékoliv zpětné vazby.

Screenshot 46 496x618x Screenshot 47 496x726x Screenshot 48 486x420x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pak vše záleží na nastavení Youtube účtu, případně můžete sdílet odkaz kdekoliv. Samotné zpoždění streamu je přibližně 10 až 15 sekund a je ve kvalitě Full HD s 60 snímky za sekundu. Vzhledem k jednoduchosti a bez potřeby speciálního softwaru se tak každý může pokusit o svou herní Youtube kariéru.

Screenshot 49 501x420x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Níže můžete najít ukázku záznamu streamu, jen upozorňuji, že nepatřím mezi „pařany“. Minimálně se můžete podívat na kvalitu videa. V tuto chvíli je streamování k dispozici jen při hraní v Chromu, ale později bude dostupné v mobilní aplikaci, případně při hraní přes Chromecast Ultra.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim