reklama

DoKapsy od ČSOB nově dostupná pro všechny

DoKapsy od ČSOB nově dostupná pro všechny
2020-12-02T15:00:32+01:00
• 2. 12. 2020

Zdroj: ČSOB

4

Ještě před nějakou dobou se snažila snad každá banka o vylepšení své aplikace o bezkontaktní způsob, ale nakonec došlo k přechodu na rozšířenější a unifikovanější služby jako Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay a Fitbit Pay. Bnka ČSOB v návaznosti na změny změnila svou strategii a uvedla aplikaci DoKapsy. Ta byla určena jen pro klienty ČSOB, ale nově se otevírá pro všechny.

„Aplikaci DoKapsy od ČSOB si oblíbilo už více než dvacet tisíc našich klientů, kteří v ní nejčastěji využívají věrnostní kartičky a slevové akce. Teď si ji mohou nainstalovat a používat všichni příznivci mobilních aplikací,“ říká Michaela Lhotková, výkonná ředitelka ČSOB pro platební řešení a inovace.

DoKapsy pro všechny

Aplikaci využívali hlavně klienti, kteří si přes ni mohli nastavit Google Pay, sledovat platby kartou nebo si zapnout vrácení peněz pro nakupování v zahraničních e-shopech. Nabízí se i věrnostní programy s odměnami. Běžní uživatelé budou moci využívat nebankovní funkce, mezi které se například řadí možnost zaplacení za parkování v některých městech. Kromě toho se chystá i možnost koupení si jízdenky na dopravu.

dokapsy splash screen 1440x2960x 2 detail karty 384x768x

Zdroj: ČSOB

„Inovativní přístup skupiny ČSOB v oblasti digitalizace velmi oceňujeme a věříme, že i další technologické novinky, které ve spolupráci s bankou připravíme, budou pro české klienty užitečnými nástroji nejen pro správu osobních financí,“ říká Martin Palička, CEO společnosti Etnetera Group.

Aplikaci můžete využít například na uchovávání věrnostních karet různých obchodníků a aktivovat slevy. Nenabízí ale nic extra nového, kromě placení za parkování. Na uchovávání věrnostních karet se dá použít Google Pay či jinou službu. Lze tak trochu odhadovat, že ČSOB otevřelo aplikaci všem, aby mohlo dojít k rozšíření pomocí marketingu k rozšíření klientské základny.

logo-app DoKapsy od ČSOB Ceskoslovenska obchodni banka, a.s. Zdarma ANDROID logo-app NEZNÁMÁ iOS

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

JiriJandl

3. 12. 2020, 8:46

Mě to teda nefunguje. Vyžaduje přihlášení do bankovního internetovnictví ČSOB a přes to vlak nejede…

Přemysl Vaculík

VIP 3. 12. 2020, 8:47

Asi chvíli strpení, mělo by to být dostupné, případně asi s další aktualizací.

Ondra Kalousek

2. 12. 2020, 22:35
Android aplikace

Ano, a když máte na telefonu root, tak ať se snažíte, jak se snažíte, tak to nejde ????.

Petr Šraier

3. 12. 2020, 15:40
Android aplikace

A vy se tomu divíte? Musíte to s rootem umět, když už….????

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim