reklama

Spotify na Apple Watch nově bez nutnosti iPhonu

Spotify na Apple Watch nově bez nutnosti iPhonu
2020-11-05T08:00:23+01:00
• 5. 11. 2020

zdroj: spotify

Aplikace Spotify pro získává pro uživatele Apple Watch zásadní novinku. Nově budete moci streamovat vaši oblíbenou hudbu či podcasty pouze pomocí připojení k WiFi či k mobilní síti. Nebudete tedy potřebovat aktivní připojení k vašemu iPhonu. Funkce je prozatím teprve v širším betatestování, takže nebuďte překvapeni, pokud ji ještě nebudete moci používat.

apple watch spotify 3000x1500x

Zdroj: 9To5Mac.com

Hudba na Apple Watch

Poté, co několik uživatelů přes 9to5 Mac uvedlo, že mohou streamovat hudbu přímo prostřednictvím aplikace Spotify na jejich Apple Watch, redakce Engadget potvrdila, že tato funkce funguje. Nebudete tedy muset mít poblíž svůj iPhone, abyste mohli poslouchat své oblíbené skladby či podcasty.

„Zaměřujeme se na vývoj zkušeností, které uživatelům umožní poslouchat Spotify kdekoli a kdykoli chtějí – bez ohledu na zařízení nebo platformu. Po počátečním testovacím období nyní zavádíme funkce streamování ve Spotify na Apple Watch.“ uvedlo Spotify ve svém prohlášení pro Engadget.

Offline poslech v aplikaci na Apple Watch bohužel stále nefunguje, i když Spotify vydalo tuto možnost již před dvěma lety. Pokud tedy budete chtít poslouchat hudbu aniž byste u sebe měli svůj iPhone, budete tedy muset spoléhat na připojení skrze WiFi či LTE.

Spotify umožní umělcům lepší propagaci svých skladeb

Zdroj: engadget.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim