reklama

Sonos Radio HD je placená hudební streamovací služba

Sonos Radio HD je placená hudební streamovací služba
2020-11-16T16:30:49+01:00
• 16. 11. 2020

Zdroj: Android Community

Pokud vlastníte reproduktor Sonos, pravděpodobně jste se už setkali s bezplatnou hudební streamovací službou Sonos Radio. Sonos Radio je předinstalovanou možností v aplikaci Sonos, což může být do budoucna zajímavou alternativou pro konkurenční služby Apple Music a Spotify. Podle slov společnosti jde ale pouze o začátek, protože Sonos pracuje na dalších službách. Ty mají poskytnout zákazníkům lepší zážitek a poskytnout partnerům vyzdvihnout jejich nejlepší obsah. 

Nová služba představuje holistický a soudržný způsob prozkoumávání rádia, přičemž sdružuje více než 60 000 stanic od více streamovacích partnerů. Mezi tyto partnery patří například TuneIn a iHeartRadio. V sekci Local Radio si můžete snadno vybrat oblíbenou místní stanici, sportovní rozhovory, zprávy a další. Druhou mnohem zajímavější novinkou je Sonos Sound System. Jde vlastně o konkurenci pro Apple Beats 1. 

Sonos Radio HD nabídne předplatné

Společnost ale představila další službu, tentokrát se jedná o placené předplatné s názvem Sonos Radio HD. Ta zvyšuje kvalitu zvuku rozhlasových stanic, které posloucháte. Získáte také nové, exkluzivní stanice a obsah, stejně jako další stanice s uměleckým výběrem. Budete mít také funkce, které nejsou k dispozici ve „free“ verzi, jako je přeskakování skladeb a opakování.

Sonos Radio HD

Zdroj: Android Community

Sonos Radio HD bude streamovat původní stanice v 16bitové / 44,1 kHz bezztrátové kvalitě CD, což je mnohem lepší než 128kbps u bezplatné verze. Bude mít také více stanic s umělci, počínaje rozhlasem Dolly Parton Songteller Radio a pěti dalšími novými stanicemi, které dorazí začátkem příštího roku.

Předplatné ale bude k dispozici pouze v USA a Velké Británii. Bezplatná verze je přítomna v 16 zemích. Bude tedy otázkou času, než se rozšíří i do dalších krajin. Sonos Radio HD bude stát 7,99 dolarů měsíčně (180 Kč). Nejprve ale získáte měsíc zdarma.

Zdroj: androidcommunity.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim