reklama

Oskarta – 1 GB za 77 Kč jako běžná nabídka

Oskarta – 1 GB za 77 Kč jako běžná nabídka
2020-11-16T13:30:24+01:00
• 16. 11. 2020

Zdroj: Vodafone

Ještě před nějakým časem se očekávalo, že virtuální operátoři rozhýbou trh, ale nakonec se tak ani moc nestalo. Jen se rozšířila nabídka tarifů a předplacených karet s různými kombinacemi. I Vodafone má svého vlastní virtuálního operátora v podobě Oskarty. Jedná se ale o upravenou předplacenou kartu. Ta nyní dostává vylepšení.

Oskarta navyšuje datový balíček, ale jen po omezenou dobu

Z akční nabídky stálá

Již delší dobu se Vodafone o svého virtuálního operátora nestaral, ale tento rok došlo ke změně. Například až letos v březnu dostala Oskarta podporu LTE sítě, takže nastal čas na datové možnosti. Bohužel stálá nabídka obsahovala jen 200MB balíček.

Internet na měsíc aktivujete taky přes Hlasovou nebo Internetovou samoobsluhu. Po první aktivaci vám ho budeme automaticky obnovovat vždy k 1. dni v měsíci. Kdybyste měli k tomuto dni kredit nižší než 77 Kč, změníme připojení na Internet jak je třeba. Pokud vám nebude objem dat 1 GB stačit, snadno si ho kdykoli obnovíte za 77 Kč včetně DPH. Když si Internet na měsíc zapnete v průběhu měsíce, odečteme vám z kreditu jen poměrnou část ceny za balíček. Objem dat od nás ale dostanete celý, tedy 1 GB.

V květnu došlo na uvedení speciální nabídky 1 GB za 77 Kč, přičemž tento balíček se automaticky obnovoval při dostatku kreditu. V případě vyčerpání limitu bylo možné si navýšit FUP o další 1 GB za 77 Kč. Původní nabídka platila do konce srpna, následně došlo na prodloužení do konce října. Nyní nás Vodafone informoval, že z akční nabídky se stala stálá nabídka.

Oskarta data 1GB 1656x630x

Zdroj: Vodafone

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim