reklama

GUG listopad – Poslední zhasne světlo? My jedeme dál!

GUG listopad – Poslední zhasne světlo? My jedeme dál!
2020-11-01T20:46:43+01:00
• 2. 11. 2020

GUG.cz – jsme komunita lidí (dobrovolníků) se zájmem o nejnovější technologie. Jsme učitelé, podnikatelé, vývojáři, maminkatelky i obyčejně neobyčejní geekové. Pořádáme setkávání, přednášky, workshopy a další akce s jediným cílem – vzdělávat Česko v technologiích.  Tohle je náš newsletter o dění v komunitě a věcech, které nás baví.

Svět se (opět) zastavil, ale my jedeme dál

Na jaře jsme všichni doufali, že podzim bude zase plný akcí a setkávání. Děláme to přece tak už 13 let! Teď je jasné, že musíme pokračovat v pořádání akcí zejména online. I přes všechna omezení vidíme, že to jde, je o ně zájem a je důležité být v kontaktu. Abychom byli víc v kontaktu, obnovujeme také měsíční rozesílání GUGletteru.

Uspořádali jsme druhý G Suite Day – tentokrát na téma #Edu (navazoval na první úspěšný běh v červenci). Na akci se registrovalo 623 lidí, na YouTube máme už 1000+ shlédnutí 4 hodinového obsahu pro učitele z celé republiky (live akci sledovalo 300 lidí). Videa z akce jsou na GUG.cz YouTube kanálu. Máme už pro vás pokračování, čtěte níže.

Než se zase uvidíme naživo (snad dřív než na DevFestu 2021), pečujte o sebe (dejte nám vědět, jak v tom můžeme pomoci), pořádejte online meetupy a dejte nám vědět na čem pracujete ať o tom můžeme dát vědět i ostatním!

NEJBLIŽŠÍ AKCE

G Suite Day Edu #2

G Suite Day #EDU proběhne podruhé! 10. 11. od 17:00 do 20:30. Po vašem obrovském zájmu o první vydání naší akce speciálně pro školy, jsme připravili pokračování. Půjdeme do většího detailu, podíváme se na to, jak se z učitele může stát „jůťůber“, jak nastavit dlouhodobě Učebnu Google nebo jak dokonale nastavit zabezpečení. Všechny informace a registraci najdete opět na webu akce. Těšíme se na vás!

Live Talk – GUG.tv

Live Talk je zábavná talk show s moderátory Eliškou, Dannym a Jirkou. Každé dva týdny ve středu zpovídají hosty, se kterými je zábava, je s nimi možné filosofovat a to ne nutně o jejich oboru. Spoiler alert: většinou se u toho pije drink. Další vydání: 11. a 25.11. od 20:00 na GUG.cz YouTube kanálu. Archiv talků najdete zde.

Rebuild and Recover

Připojujeme se ke globální kampani #RebuildTogether #RebuildRecover a pořádáme online setkání. Slibujeme, že nevyřešíme všechny vaše problémy s podnikáním. Sami si někdy nevíme rady. To je normální. Taky je fajn se učit od sebe navzájem a sdílet, co funguje. Poradíme vám, jak udělat vaše videohovory efektivní a atraktivní. Jak vést svou firmu z domu. Naučíte se metodu „Design thinking“, kterou Google využívá pro inovace svých produktů. Uvidíme se 2.12.2020 od 17:00. Registrujte se zde.

TIPY A TRIKY

Filip Hráček sdílí zajímavé tipy na to, jak v době home office interaktivně streamovat a přednášet. Mrkněte na jeho propracovaný návod. / Pavel Minář a další freelanceři radí, jak zvládnout nouzový stav/ Máte (tech i netech) tipy? Chceme je!

unnamed 1 1723x854x

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim