reklama

Black Friday s Twinkly – chytré vánoční osvětlení ve slevě jen do neděle sponzorovaný článek

Black Friday s Twinkly – chytré vánoční osvětlení ve slevě jen do neděle [sponzorovaný článek]
2020-11-28T18:31:43+01:00
• 28. 11. 2020

Slevy posledního listopadového víkendu jsou tady v plné síle. A jelikož se nám blíží první adventní neděle, zpozorněte! Ve Smarty si pro vás připravili skvělou slevu na vánoční osvětlení Twinkly. Pouze na Black Friday ho můžete pořídit plošně s 20% slevou.

Twinkly – vánoční osvětlení pro každého

Ovládejte své světýlka pomocí aplikace ve smartphonu, nastavte si vlastní barvy, scény i blikání – no zkrátka cokoliv, na co si vzpomenete. Vybírat můžete z mnoha variant, ať už sháníte klasický řetěz na stromeček nebo si chcete vyzdobit balkón či okno.

 Twinkly

Slevu můžete využít i na letošní novinky. Jednou z nich je závěs Twinkly Curtain. Tento jedinečný závěs můžete připevnit ke své stávající zácloně nebo ho instalovat do dveří, na stěnu, na schody… Pokud sháníte ještě výraznější řetěz, bude pro vás pravou volbou řada Cluster. Tento řetěz je hustě osázený světýlky z obou stran a hodí se opravdu kamkoliv. 

Twinkly

Pokud jste příznivci decentních dekorací, sáhněte po novince Twinkly Spritzer. Je to krásná osvětlená hvězdice, kterou lze zavěsit i postavit do interiéru. 

A pokud jste opravdoví fajnšmekři, určitě oceníte i nový Music Dongle. Stačí ho připojit do jakéhokoliv USB výstupu poblíž zdroje hudby a připojit ho na stejnou Wi-Fi síť jako osvětlení. Světýlka se rázem spárují s vaší oblíbenou hudbou a budou svítit i blikat do rytmu. Vánoční atmosféra je kompletní! 

Kompletní nabídku se slevou 20 % naleznete zde. Nezapomeňte, pouze do neděle! 

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim