reklama

Získejte Windows 10 jen za 199 Kč v rámci podzimní akce na GoDeal24.com! sponzorovaný článek

Získejte Windows 10 jen za 199 Kč v rámci podzimní akce na GoDeal24.com! [sponzorovaný článek]
2020-10-01T09:00:38+01:00
• 1. 10. 2020

Větší slevy už být snad ani nemůžou. Velmi oblíbený rychlý podzimní výprodej na GoDeal24.com je zpět, což vám pomůže ušetřit až masivních 62 % na veškerý software Microsoft. Tak na co ještě čekáte? Upgradujte na nejnovější Windows nebo si kupte jakýkoli produkt společnosti Microsoft ještě dnes a ušetřete obrovské peníze díky originálním licenčním klíčů od GoDeal24.com.

Sleva 50 % na všechny Windows 10 produkty

Pokud stále používáte starší Windows, který vám nepomůže dostat z počítače to nejlepší, upgrade na nejnovější Windows 10 nyní získáte za hubičku. GoDeal24.com nabízí masivní 50% SLEVU na všechny produkty Windows 10 v prodeji, takže můžete upgradovat ještě dnes bez obav z vysoké ceny licenčních klíčů. Jednoduše použijte kód kupónu „SGO50“ při placení a získejte slevu na  licenční klíče Windows 10. Vyberte si ještě dnes a upgradujte svůj počítač hned teď.

Sleva 62 % na MS Office 2016 a 2019

Zasloužíte si to nejlepší a jak lépe pracovat než s nejnovější verzí kancelářského balíku Office. Ten nyní získáte s obří slevou 62 % a to jak na verzi 2016 tak na novou verzi 2019. Pro využítí této slevy zadejte při placení kupón “SGO62“.

Potřebujete něco jiného?

Kromě řady produktů Windows 10 nebo MS Office 2016/2019, je pro vás připraven také rychlá akce na GoDeal24.com. Získejte plošnou slevu 55 % na všechny ostatní produkty společnosti Microsoft, které si chcete koupit. Ano, čtete správně. Plošná 55% sleva na jakýkoli produkt společnosti Microsoft podle vašeho výběru kromě výše uvedených nabídek během nynější akce podzimního výprodeje GoDeal24.com! Chcete-li uplatnit slevu, jednoduše použijte při placení kód kupónu „SGO55“.

Výše uvedené nabídky probíhají výhradně během našeho podzimního bleskového výprodeje, takže si to pokud rozmýšlíte, tak neváhejte a objednejte si svůj produkt ještě dnes a získejte obrovské úspory na všech licenčních klíčích. Vzhledem k poptávce po těchto nabídkách brzy vyčerpáme zásoby, takže pokud si chcete něco koupit, nastal čas. Jděte do toho a získejte svou obrovskou slevu ještě dnes s podzimním výprodejem GoDeal24.com.

O webu GoDeal24.com

GoDeal24.com je světový lídr v prodeji originálních her a softwarových klíčů. Máme zákazníky ze všech koutů světa. Poskytujeme podporu 24 hodin, 7 dní v týdnu spolu se skvělými nabídkami pro všechny. Když nakupujete na GoDeal24.com, můžete si být jisti, že budete jednat s důvěryhodnou značkou, která prodává pouze originální software a herní licenční klíče. Získáte také širokou škálu zabezpečených možností placení online a vaše licenční klíče budou bezpečně doručeny do e-mailové schránky do 24 hodin. A pro pomoc je tu náš tým podpory vždy pro vás.

Máte dotazy? Potřebujete pomoc?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu service@godeal24.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

Už tedy nečekejte. Proveďte nákup hned během podzimního bleskového výprodeje GoDeal24.com a ušetříte obrovské částky na všech produktech společnosti Microsoft.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim