reklama

YouTube Music míří poprvé na Apple Watch

YouTube Music míří poprvé na Apple Watch
2020-10-17T21:37:31+02:00
• 18. 10. 2020

Zdroj: 9to5Google (se souhlasem)

Patříte-li mezi hrstku předplatitelů služby YouTube Music na iPhonu a Apple Watch, máme pro vás naprosto skvělou zprávu. Společnost Google totiž představila vlastní watchOS aplikaci YouTube Music. 

YouTube Music zamířilo na watchOS

Aplikace na nositelném zařízení je v dnešní době priorita pro většinu hráčů na trhu. Není tedy divu, že se i tato hudební streamovací služba posouvá na Apple Watch. Aplikace zvládne základní věci, jako je procházení vaší hudební sbírky a ovládání přehrávání.

Samozřejmě přichází YouTube Music i s komplikací, kterou můžete přidat do svého ciferníku. Díky tomu pak budete mít rychlý přístup k ovládacím prvkům přehrávání. Nutno podotknout, že ne všechny ciferníky tuto funkci podporují. K dispozici je mimo jiné i zkratka, která vám umožní přenést skladbu z telefonu do reproduktoru a také skladbu označenou „To se mi líbí“.

YouTube Music

Zdroj: Engadget

Aplikace na hodinkách bude dokonce schopna navrhnout nové písničky, které budou vybrány na základě vašich preferencí. Bohužel se zde ale nenachází offline přehrávání. „Appka“ tedy funguje spíše jako hudební dálkový ovladač pro iPhone, takže se od Spotify až tak neliší. 

K instalaci budete potřebovat minimálně Apple Watch Series 3 nebo novější se systémem alespoň watchOS 6. Je také vyžadováno předplatné služby Premium nebo Premium Music.

Zdroj: engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat