reklama

tvOS 14.0.2 přichází s opravami chyb

tvOS 14.0.2 přichází s opravami chyb
2020-10-06T15:00:44+02:00
• 6. 10. 2020

Zdroj: Redmond Pie

Společnost Apple vydala aktualizaci v podobě tvOS 14.0.2. Jedná se o druhou aktualizaci operačního systému tvOS 14, která byla vydána od zpřístupnění finální verze, které proběhlo 16. září 2020. tvOS 14.0.2 mimo jiné přichází pouhý týden a půl od vydání tvOS 14.0.1. 

Jak již číselné označení prozrazuje, jedná se o velmi malý instalační balíček. Jedná se o tak malou aktualizaci, že ani samotný Apple nepřidává podrobnosti k poznámkám. Je tedy jasné, že jde o software opravující chyby, které nejsou na první pohled vidět. 

tvOS 14.0.2

Zdroj: MacRumors

Bezplatnou aktualizaci lze stáhnout bezdrátově prostřednictvím aplikace Nastavení v aplikaci Apple TV v části Systém > Aktualizace softwaru. Majitelům Apple TV, kteří mají povoleny automatické aktualizace softwaru, se balíček stáhne automaticky. 

Jediné, co Apple v poznámkám k aktualizaci uvádí, je obecná věta „software zahrnuje vylepšení výkonu a stability“. 

tvOS 14 s drobnými změnami

U nového systému pro Apple TV jsme se dočkali nového režimu picture-in-picture, který pracuje s řadou aplikací. Můžete tedy sledovat televizi při cvičení, při prohlížení fotografií a podobně. Režim je také kompatibilní s fotoaparáty podporující HomeKit, takže když je někdo u vašich dveří, kompatibilní zvonky s videem vám přenesou živý přenos. Nová verze tvOS také usnadňuje přepínání mezi uživatelskými profily z domovské obrazovky, takže každý uživatel může sledovat nejen pokroky ve hře. V této verzi byla vylepšena i podpora pro AirPlay. S tvOS 14 bude mimo jiné možné streamovat videa ve 4K z iPhonu do TV, takže vše uvidíte v plném rozlišení. Příjemná změna mimochodem. 

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat