reklama

iPhone 13 nabídne 120Hz displej, iPhone SE 3 dorazí o rok později

iPhone 13 nabídne 120Hz displej, iPhone SE 3 dorazí o rok později
2020-10-05T13:30:33+02:00
• 5. 10. 2020

Zdroj: MacRumors

1

Analytik Ross Young sdílel řadu informací ohledně připravovaného iPhone 13, který bude nástupcem nadcházející řady iPhone 12. Předpokládá se, že iPhone 13 nabídne stejné modely, které Apple chystá u letošní řady. Dočkat bychom se tak příští rok měli jednoho 6,7palcového modelu Pro Max, jednoho 6,1palcobého modelu Pro, jednoho 6,1palcového modelu a jednoho 5,4palcového modelu s přídavkem Mini. Z toho tedy vyplývá, že zařízení neprojdou významnými designovými změnami. 

iPhone 13 s kompletní podporou 5G

U telefonů se předpokládá integrovaná dotyková technologie od BOE Technology a LG Display, tito výrobci pokryjí dodávky displejů pro 6,1palcový iPhone 13 a 13 Pro. Společnost Samsung naopak dodá technologii Y-Octa pro všechny telefony. 

Young tvrdí, že nejdůležitějším vývojem u modelů iPhone 13 Pro bude přijetí displejů ProMotion podporujících 120 Hz s proměnlivou obnovovací frekvencí. Znamená to tedy, že bychom se letos 120Hz displejů neměli dočkat, v příštím roce ano. 

iPhone 13

Zdroj: MacRumors

Příští modely nabídnou stejné fotoaparáty jako iPhone 12 Pro Max, zatímco velikost senzorů u obou modelů Pro se zvýší. Znamená to tedy, že u všech modelů dojde k významnému zlepšení fotoaparátů. Spekuluje se také o tom, že by LiDAR skener mohl dorazit i na jiné modely než Pro.  Celá řada iPhone 13 by pak měla získat plnou podporu 5G konektivity.

Analytik ale zveřejnil také informace o nadcházející třetí generaci iPhone SE. Té se totiž příští rok nedočkáme, nová generace dorazí v průběhu roku 2022. Očekává se, že iPhone SE 3 nabídne 6,1palcový LCD displej, Touch ID, sub-6GHz 5G a stejné fotoaparáty jako iPhone 11 se stejným designem. 

Zdroj: macrumors.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Karel Mička

5. 10. 2020, 13:47

Haha

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat