reklama

Apple TV dorazí s novými procesory a přepracovaným ovladačem

Apple TV dorazí s novými procesory a přepracovaným ovladačem
2020-10-05T12:10:33+01:00
• 5. 10. 2020

Zdroj: MacRumors

Nedávno se po internetu začalo šířit nemalé množství zpráv ohledně nového Apple TV. Známý leaker Fudge dokonce sdílel podrobnosti o hardwarových specifikací připravovaného produktu. 

Apple TV může dorazit s různými procesory

Fudge ve svém tweetu uvádí, že Apple připravuje několik nových set-top boxů Apple TV s čipem A12 a A14X. Leaker nadále tvrdí, že je v přípravách nový ovladač. V tomto případě ale není jasné, zda půjde o aktualizovaný ovladač Siri Remote nebo nový herní ovladač. 

apple tv 4 800x468x

Zdroj: MacRumors

V twitterovém příspěvku je dále poznamenáno, že Apple spolupracuje s vývojáři na příchodu nových konzolových her pro službu Apple Arcade. Některé hry by pak bylo možné spustit pouze na procesoru A13 Bionic nebo novějším. Takže příchod nového set-top boxů je zcela na místě. 

První náznaky příchodu Apple TV s čipem A12 byly odhaleny v beta verzi operačního systému iOS 13.4, který byl vývojářům zpřístupněn v únoru letošního roku. Kromě aktualizovaného procesoru a kódového označení T1125 spekulace naznačují, že zařízení nabídne vyšší kapacitu úložiště 64 a 128 GB. Olej do ohně přidal také Jon Prosser, který již dříve zmínil, že nová Apple TV bude vybavena čipem A12X Bionic.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim