reklama

Honor Band 6 dorazí s bezrámečkovým displejem

Honor Band 6 dorazí s bezrámečkovým displejem
2020-10-29T18:00:21+02:00
• 29. 10. 2020

Zdroj: Gizmochina

Huawei si prochází opravdu těžkými časy. Nedávno společnost dostala „banána“ od americké vlády a už několik měsíců koluje světem zdravotnická krize. I přesto její podznačka Honor pokračuje v zavádění nových produktů. 

Honor Band 6 bez rámečků

Čínský světový výrobce by údajně v blízké budoucnu nemusel vyrábět takové množství smartphonů (výhradně kvůli americké vládě), mohla by se společnost i nadále věnovat menším produktům. Podle zahraničních zdrojů Honor již brzy uvede nový fitness náramek s názvem Honor Band 6. 

Stejně jako řada Mi Band od Xiaomi prodává i Huawei vlastní chytré náramky s názvem Huawei Band a Honor Band. Téměř všechny modely od těchto dvou značek jsou totožné s drobnými rozdíly. 

Honor Band 6

Zdroj: Gizmochina

Proto nadcházející Honor Band 6 může být představen spolu s Huawei Band 5. Honor Band 6 by měl být prvním chytrým náramkem, který nabídne displej přes celou plochu. S těmito informacemi přišel leaker 长安 数码 君 na síti Weibo. Nejsme si zatím jisti, jak velký displej bude a co přesně tento fitness náramek nabídne. Ale cokoli lepšího než současný maximální poměr obrazovky k tělu je více než vítanou změnou. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim