reklama

Sledujte již dnes Apple keynote živě na Youtube

Sledujte již dnes Apple keynote živě na Youtube
2020-09-15T15:00:56+01:00
• 15. 9. 2020

Zdroj: Apple.com

Minulé úterý zaslal Apple všem pozvánky na první podzimní keynote, která nese slogan „Time Flies“. Tato akce se koná již dnes v podvečer našeho času a vy ji můžete sledovat také na YouTube kanálu této společnosti. Očekává se, že Apple představí novou generaci chytrých hodinek a také tablety iPad.

Dnes od 19:00 na kanálu YouTube

Není to tak dlouho, co bylo možné keynote Applu sledovat jen na zařízeních této firmy či přes speciální odkaz na stream. To je dnes již naštěstí minulostí a vy si můžete již nyní zapnout upozornění na keynote přímo na YouTube, kde pak v 19:00 začne samotná akce. Sledovat však půjde i přes web Applu.

Keynote bude pravděpodobně opět předtočená vzhledem k situace kolem koronaviru, tedy stejně jako v případě WWDC. Očekává se představení Apple Watch Series 6, levnějších Apple Watch SE, nového iPadu 8, nového iPadu Air 4 a nakonec také balíku předplatného Apple One. Nové iPhony řady 12 dle spekulací máme čekat až v říjnu.

Zdroje: youtube.com, apple.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim