iPad Air 4. generace dorazí s designem Pro

iPad Air 4. generace dorazí s designem Pro
2020-08-17T14:19:24+02:00
• 18. 8. 2020

Zdroj: PhoneArena

Začátek podzimu se pomalu a jistě blíží a s ním také první spekulace o příchodu nových zařízení (iPad Air, iPhone 12 atd.). iPad patří mezi produkty, o kterých poslední dobou píšeme nejvíce – i přesto, že se Apple snaží vše držet pod pokličkou a v tichosti. Díky však leakerům a dalším lidem máme vždy po ruce řadu úniků, které nám pomohou udělat si představu o budoucím zařízení. 

iPad Air 4. generace nabídne řadu vylepšení

Naše zraky nyní směřují na iPad Air 4. generace. Podle leakera Komiya nabídne design iPadu Pro 3. a 4. generace. Lze tedy počítat například s ostřejšími hrany nebo také s technologií Face ID. Leaker ve svém twitterovém příspěvku uvedl hned několik zásadních informací iPadu Air. 

iPad Air

Zdroj: Dotekomanie.cz

Přítomný bude 11palcový Liquid Retina displej, USB-C, čtveřice reproduktorů a srdcem tabletu se stane procesor A14. V prodeji by měly být následující varianty – 128, 256 a 512 GB. Zadní strana iPadu bude vybavena jedním fotoaparátem – pravděpodobně by mělo jít o ultraširokoúhlý fotoaparát. Na trh by se novinka měla podívat už v březnu příštího roku. 

Kromě toho bude iPad Air 4. generace podporovat Apple Pencil 1. a 2. generace, Magic Keyboard a Smart Keyboard Folio. Počáteční cena by měla být 649 dolarů (cca 15 000 Kč bez DPH). 

Zdroj: twitter.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat