reklama

Nokia 2.4 dostává jasnější obrysy

Nokia 2.4 dostává jasnější obrysy
2020-08-17T06:44:06+01:00
• 17. 8. 2020

Zdroj: Androidheadlines.com

Na širokou veřejnost unikají nové podrobnosti kolem připravované Nokie, která bude známa pod označením 2.4. Společnost HMD Global chce telefon s největší pravděpodobností cílit do nejnižšího segmentu mobilního trhu, kde se ovšem neztratí, protože nezíská úplný základ po stránce vnitřní výbavy. Zařízení bylo naposledy zpozorováno ve známém benchmarku Geekbench, k němuž se právě teď připojuje únik od jiného zdroje ze zahraniční.

Možná už brzy

Jestliže dáme dohromady všechny dostupné informace, tak Nokia 2.4 bude disponovat 6,5palcovým displejem s neupřesněným rozlišením. Ovšem minimálně HD+ může být reálné. Výkonnostní stránku zastoupí procesor MT6762 (Helio P22) od MediaTeku s grafickým čipem IMG PowerVR GE8320. Případní majitelé dostanou na výběr ze dvou hardwarových konfigurací, a to 2GB operační paměť RAM + 32GB interní úložiště nebo 3GB RAM + 64GB úložiště.

Nokia 2.3; Zdroj: HMD Global

Zadní část ponese dva fotoaparáty, které složí z 13MPx a 2MPx senzoru. Naopak vpředu se usadí základní 5megapixelová kamerka. Výbava by měla ještě nabídnout funkci dual-SIM, 4 500mAh článek baterie, operační systém Android 10 či alespoň tři barevné varianty (fialová, modrá, šedá). Datum představení prozatím neznáme, ale spekuluje se o každoročním veletrhu IFA. Ten proběhne v Berlíně ve dnech od 3. do 5. září.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim