reklama

Nubia Red Magic TWS jsou herní bezdrátová sluchátka

Nubia Red Magic TWS jsou herní bezdrátová sluchátka
2020-07-29T19:30:55+02:00
• 29. 7. 2020

Zdroj: Pocketnow

Společnost Nubia trochu nečekaně představila svá zbrusu nová bezdrátová sluchátka Nubia Red Magic TWS. Nejedná se však o klasická sluchátka pro přehrávání hudby. Největší využití má v herním průmyslu, protože nabízí velice nízkou latenci. 

Nubia představila RedMagic 5S, nový herní mobil

Nubia Red Magic TWS přichází s nízkou latencí

Red Magic TWS, tak společnost svá sluchátka nazývá, byla představena prezidentem firmy na čínském webu Weibo. Novinka byla uvedena prostřednictvím krátkého promo videa. Co tedy převratného sluchátka nabízí?

Nubia Red Magic TWS

Zdroj: Pocketnow

Zatímco většina výrobců v herním oboru tlačí důraz na kabelové připojení, Nubia na to šla modernějším řešením. Samozřejmě řeč je o použití bezdrátové technologie Bluetooth, které se herní průmysl snaží zatím spíše vyhýbat. Red Magic TWS jsou optimalizována přímo pro hraní her. 

Hlavním lákadlem je pochopitelně použití bezdrátové technologie s velmi nízkou latencí, pouhých 39 ms. Nutno však podotknout, že této hodnoty dosáhnete při použití specifických herních telefonů Nubia Red Magic. Samotná konstrukce sluchátek pak vychází z designového konceptu Red Magic telefonů. Nabízí také LED diody a nabíjecí pouzdro. 

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim