reklama

iOS 13.6 GM přináší funkci pro nastartování vozidla

iOS 13.6 GM přináší funkci pro nastartování vozidla
2020-07-10T11:30:34+02:00
• 10. 7. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple kromě první veřejný bety iOS 14 vydal také iOS 13.6 golden master. Tato verze je k dispozici prozatím jen registrovaným vývojářům, ovšem jedná se o již poslední aktualizaci. Nyní nás tedy čeká aktualizace pro veřejnost. A co vlastně nového systém iOS 13.6 přináší?

iOS 13.6 s drobnými, leč užitečnými změnami

Instalační balíček přichází s novými funkcemi, jako je vylepšená podpora pro stahování a instalaci aktualizací systému, zcela nový Apple News + Audio obsah a také funkce CarKey. 

První změnou je pokročilejší nastavení automatických aktualizací systému. V současné chvíli iOS vždy automaticky stahuje novou verzi. Nyní od verze 13.6 budete mít možnost zakázat automatické stahování aktualizace. To ocení především majitelé iPhonů s menší kapacitou. Druhou novinkou je přidání zdravotních příznaků (symptomů) do aplikace Zdraví. Můžete tak evidovat třeba bolesti svalů, kašlání, bolest hlavy, nevolnost, změny chutě a mnoho dalších. Při přidávání pak máte na výběr z několika možností jako těžké, mírné, přítomné nebo nepřítomné. 

iOS 13.6

Zdroj: 9to5mac

Mezi další novinky patří nová karta Audio pro aplikaci Apple News+. Předplatitelé služby si tak budou moci vychutnat obsah i posloucháním. Samozřejmě je ale tato služba k dispozici pouze na vybraných trzích. Přichází také funkce CarKey, na které Apple spolupracoval s výrobcem automobilů BMW. Díky této funkci budete moci odemknout a nastartovat kompatibilní vozy svým iPhonem. 

Zdroj: 9to5mac.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat