reklama

Apple AR brýle jsou ve fázi testování

Apple AR brýle jsou ve fázi testování
2020-07-15T13:30:29+01:00
• 15. 7. 2020

Zdroj: MacRumors

Asi v polovině června se objevila první informace o tom, že se Apple nachází v pokročilém stadiu vývoje AR brýlí. Víme také, že AR brýle nabídnou velmi kvalitní displej reagující na okolní světlo a scény. Společnost je ale tak daleko, že spouští první výrobu. 

Apple AR brýle pokročily

Apple je nyní údajně v takové fázi, že už si může dovolit zkušební výrobu. A tu také zahájil v jedné z továren dlouhodobého partnera Foxconn Technology. Obě společnosti nyní mají za cíl vyvinout poloprůhledné čočky pro AR brýle. 

Apple

Zdroj: Gizmochina

Pokud nevíte, tak rozšířená realita (AR) svým způsobem překrývá digitální obsah a informace do reálného světa. Může se tedy s brýlemi zdát, že se objekty na daném místě skutečně nacházejí. V současnosti nejdůležitější součástí tohoto zařízení jsou již zmíněné čočky. Právě této části Apple věnuje obrovský prostor vývojového času. Některé zdroje dokonce uvádí, že čočky prošly prototypovou fází a přibližně před dvěma měsíci vstoupily do zkušební výroby. 

AR čočky pro Apple Glasses vyvíjí samozřejmě Foxconn, se kterým společnost dlouhodobě spolupracuje. Nedávno také americký technologický gigant získal firmu Akonia Holographics. Zda se ale akvizice projeví na reálném produktu Glasses, je nejisté. 

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim