reklama

Pasivní příjem? 4 kroky, jak začít investovat s Portu sponzorovaný článek

Pasivní příjem? 4 kroky, jak začít investovat s Portu [sponzorovaný článek]
2020-06-16T14:59:05+02:00
• 16. 6. 2020

Portu je první automatizovaná investiční platforma na českém internetu. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Portu si totiž uvědomuje, že žádný investor nemá zájem o příliš komplikované postupy. Za tímto účelem proto vytvořil jednoduchý systém investování prostřednictvím automatizované platformy, která může fungovat jako pasivní příjem a zabezpečit vás do budoucna.

>> Jak funguje automatizované investování si vyzkoušíte zde

Portu

Jak začít s Portu investovat díky následujícím 4 prostým krokům

1) Prvním krokem je vyplnit dotazník, kde popíšete své znalosti a zkušenosti s investováním. Sdělíte, kolik peněz chcete investovat a na jak dlouhou dobu, a jakou míru rizika jste případně ochotní podstoupit.

2) Díky detailnímu vyplnění dotazníku následně Portu navrhne investiční portfolio ušité na míru právě vám. Získáte náhled do konkrétních cenných papírů a uvidíte jejich podíl v portfoliu. Rovněž uvidíte predikci vývoje vaší investice. A v případě zájmu můžete své portfolio upravit.

3) Třetí krok, jímž je ověření vaší identity, zvládnete během pár minut. Stačí vyplnit osobní údaje a naskenovat nebo nafotit dva doklady totožnosti.

4) Následně už chybí jen krůček k tomu, abyste se plně vrhli do investování. Bankovním převodem pošlete danou částku na Portu účet a Portu je následně za vás investuje. Pokud chcete, můžete také nastavit pravidelný převod investičních prostředků, ale to není podmínkou.

>> Více informací o automatizované investiční platformě najdete zde.

Investování na Portu není bez rizika. Historické výnosy nejsou zárukou výnosů budoucích.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim