reklama

Dropbox představuje novinky, jednou z nich je i správce hesel

Dropbox představuje novinky, jednou z nich je i správce hesel
2020-06-16T16:30:37+01:00
• 16. 6. 2020

Zdroj: Dropbox

Nedávno jsme vás informovali o novém správci hesel od společnosti Dropbox. Novinka byla uvedena v tichosti a byla dostupná pro malý okruh uživatelů. Nyní jsme se dočkali oznámení, že správce hesel je k dispozici, ale nejedná se o službu zdarma. Bude součástí placených verzí.

Další novinky nejen pro platící

Další zajímavou novinkou je funkce Vault, což je v podstatě zabezpečení místo v rámci účtu Dropbox. Zde si budou moci uživatelé zvolit šestimístné číslo, které se použije jako PIN. Kromě toho funguje jako součást šifrování. Samotný prostor společně se soubory bude zašifrován i na serverech Dropboxu, takže nikdo k nim nebude mít přístup.

Life Vault 646x521x

Zdroj: theverge.com

Další novinka míří na běžné počítače se systémy Windows a macOS. Nově bude možné zálohovat i systémové soubory. Dále jsme se dočkali Dropbox App Center, což je místo se všemi možnými doplňky a službami, které lze využívat společně s Dropboxem.

Dropbox Passwords a Vault bude součástí verze Dropbox Plus, která přijde na 11,99 eur měsíčně. Záloha systémů bude součástí programů Dropbox Basic, Professional a Plus od dnešního dne. Vault bude zpřístupněn v rámci beta testování a správce hesel v dohledné době. Poslední novinkou je nový rodinný plán, v rámci kterého bude možné mít šestičlennou rodinu. Na tuto novinku si budeme muset chvíli počkat.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim