reklama

Redmi K30i se začíná pomalu odhalovat

Redmi K30i se začíná pomalu odhalovat
2020-04-27T22:32:20+01:00
• 28. 4. 2020

Zdroj: Gizchina.cz

S nálepkou nejlevnějšího zařízení podporující 5G sítě na mobilním trhu dorazí v nejbližších dnech model Redmi K30i, který se čím dál více stává předmětem úniků. Čínská společnost by telefon měla poprvé ukázat nejdříve koncem tohoto měsíce. Spoustu prvků bude sdílet s předchozí novinkou Redmi K30 5G z konce loňského roku, takže v kostce můžeme vyhlížet vzhledově povedený přírůstek za velmi lákavou prodejní cenu.

Když změna, tak necitelná

Z obou stran klesne počet snímačů, což přesně znamená, že přední panel nabídne jeden senzor a zadní část ponese celkem 3 objektivy fotoaparátu. Vpředu se zřejmě ukáže LCD displej o neznámé úhlopříčce založený na IPS technologii nebo s integrovaným skenerem otisků prstů. Hardwarová stránka by mohla zůstat nedotknutá, a lze tedy zmínit Snapdragon 765G od Qualcommu, 6GB paměť RAM či 64GB interní úložiště.

V kruhovité části dostane hlavní slovo 48megapixelový snímač a navíc nebude chybět ani LED blesk pro přisvětlení záznamů. Uživatelské prostředí zastoupí poslední verze vlastní platformy MIUI, která vychází z nejnovějšího Androidu 10. Přestože není upřesněna velikost baterie, tak výrobce pravděpodobně nevynechá ani technologii rychlého nabíjení. Cenovka má po přepočtu atakovat hranici 6 382 Kč.

Redmi K30i 5G 1334x820x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim