Redmi K30i se začíná pomalu odhalovat

Redmi K30i se začíná pomalu odhalovat
2020-04-27T22:32:20+02:00
• 28. 4. 2020

Zdroj: Gizchina.cz

S nálepkou nejlevnějšího zařízení podporující 5G sítě na mobilním trhu dorazí v nejbližších dnech model Redmi K30i, který se čím dál více stává předmětem úniků. Čínská společnost by telefon měla poprvé ukázat nejdříve koncem tohoto měsíce. Spoustu prvků bude sdílet s předchozí novinkou Redmi K30 5G z konce loňského roku, takže v kostce můžeme vyhlížet vzhledově povedený přírůstek za velmi lákavou prodejní cenu.

Když změna, tak necitelná

Z obou stran klesne počet snímačů, což přesně znamená, že přední panel nabídne jeden senzor a zadní část ponese celkem 3 objektivy fotoaparátu. Vpředu se zřejmě ukáže LCD displej o neznámé úhlopříčce založený na IPS technologii nebo s integrovaným skenerem otisků prstů. Hardwarová stránka by mohla zůstat nedotknutá, a lze tedy zmínit Snapdragon 765G od Qualcommu, 6GB paměť RAM či 64GB interní úložiště.

V kruhovité části dostane hlavní slovo 48megapixelový snímač a navíc nebude chybět ani LED blesk pro přisvětlení záznamů. Uživatelské prostředí zastoupí poslední verze vlastní platformy MIUI, která vychází z nejnovějšího Androidu 10. Přestože není upřesněna velikost baterie, tak výrobce pravděpodobně nevynechá ani technologii rychlého nabíjení. Cenovka má po přepočtu atakovat hranici 6 382 Kč.

Redmi K30i 5G 1334x820x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat